1.11.2022

Kiedy drogi muszą się rozejść

Witajcie! Często snujemy piękne plany na przyszłość. Budujemy dzień po dniu pomału dbamy o to, aby nasz sen się ziścił i wszystko było jak najbliżej ideału. Czasem jednak z dnia na dzień, a niekiedy stopniowo nasza piękna mydlana bańka pęka. 


Rozwód w dzisiejszych czasach występuję o wiele częściej niż zdajemy sobie z tego sprawę. To niestety przykra sytuacja, ale gdy próby pogodzenia nie dają rezultatu, to jest jednak najlepsze wyjście z sytuacji. To sprawa bardzo emocjonująca i czasem kosztowna, dlatego jeśli chodzi o rozwód warto oddać się w ręce specjalistów. 

Samo słowo sąd budzi w ludziach niezbyt miłe skojarzenia. Pod wpływem chwili, czy też nerwów możemy popełnić jakąś gafę czy najzwyczajniej o czymś zapomnieć. Wykwalifikowani ludzie profesjonalnie przeprowadzą nas przez całą papierologię oraz obiektywnie spojrzą na całą sytuację. Dzięki temu możesz być pewny, że wszystko odbędzie się sprawnie bez niepotrzebnych komplikacji. 

Życie nie zawsze układa się po naszej myśli. Nie możemy jednak załamywać rąk i poddawać się. Zadbajmy najpierw o swoje interesy oraz o kwestie formalne z odpowiednią pomocą. Nie musimy i nie powinniśmy z tym zostać sami. Warto mieć oparcie w ludziach z doświadczeniem i umiejętnościami. Dzięki temu otrzymacie czystą kartę i możliwość rozpoczęcia nowego, lepszego etapu.
 

5 komentarzy:

 1. Mój rozwód był w trakcie mojej choroby. Nie miałam ani sił, ani środków na walkę, ale nie żałuję. Dzięki temu nie muszę zbyt często widywać mojego eks, a i tak będzie z tego kiedyś rozliczony. W tym samym roku było też kilka rozwodów znajomych po kilkudziesięciu latach wspólnego życia i w mojej rodzinie, jakaś epidemia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio chyba coraz częściej słyszy się o rozwodach. Z jedenj strony to jest przykre, że ludzie nie potrafią ze sobą żyć, dbać o małżeństwo, pielęgnować miłości. Ale z drugiej. Patrząc na to, że w takich związkach może być przemoc, alkoholizm, zdrady i wiele innych przykrych tematów, to lepiej, że jest taka możliwość, że teraz kobiety po rozwodzie nie są napiętnowane jak kiedyś i już nie żyją w takich przemocowych małżeństwach. Oczywiście to samo odnosi się do mężczyzn.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie! Nie ma co się załamywać. Zerwanie trzeba traktować jako początek nowej ścieżki, nowego etapu życia. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję,że nigdy przez to negatywne doświadczenie nie będę zmuszona przechodzić....

  OdpowiedzUsuń
 5. W moim środowisku trwa wiele rozwodów. Zauważyłam, że ludziom się nie chce już walczyć o relację tylko zmieniają porostu partnera. Przykre bardzo..

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !