3.09.2022

Perfecta Planet Essence Ajurwedyjski peeling myjący

Witajcie! Codzienne czynności nie muszą być zwykłą rutyną, zwłaszcza jeśli mamy pod ręką tyle świetnych kosmetyków, które wcale nie są takie drogie. Obecnie mamy spory wybór ciekawych kosmetyków do mycia i pielęgnacji. Możemy w domowym zaciszu stworzyć sobie przyjemne i relaksujące SPA.

 Myjemy się codziennie, dlatego warto przyjrzeć się temu co do tych kąpieli używamy. Dobrze jest też urozmaicać sobie tę czynność wybierając kosmetyki o różnym aromacie, konsystencji. To ma być przyjemność i zabawa. Rozpieszczajmy siebie i swoją skórę.

Peeling Perfecta to sympatycznie pomarańczowy, żelowy kosmetyk z mnóstwem małych drobinek o średniej mocy. Drobinki delikatnie myją i masują skórę podczas kąpieli. Peeling także dość dobrze się pieni. Wygodne opakowanie sprawia, że bezproblemowo  się go stosuje.

Peeling można stosować naprawdę często. Doskonale myje i pobudza skórę do odnowy i regeneracji, przy okazji pozbywając się zalegającego, martwego naskórka. Pozostawia uczucie świeżości i delikatny zapach. Jest wydajny, a jego konsystencja wspaniale współgra z przeznaczeniem kosmetyku. Cena zwłaszcza w promocji zachęca do zakupu.

Ajurwedyjski peeling od Perfecty nie jest mocnym zdzierakiem, ale miłym dodatkiem kąpielowym. Ładny zapach i właściwości sprawiają, że jest to kosmetyk po który sięga się z przyjemnością.

3 komentarze:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !