3.04.2022

Czekoladowe leginsy i pastelowy pasiaczek

Witajcie! Wpadam do was z dwiema propozycjami różniącymi się diametralnie. Nie tylko pod względem kolorystycznym,ale także odmienne są tu znacząco style. Pierwsza opcja to wygoda w legginsach. Która przy odrobinie inwencji może zamienić się w wyjściowy look. Oraz słoneczna i pozytywna stylizacja numer dwa, czyli sukienka sweterkowa w letnich kolorach.

Leginsy okazały się trafnym zamówieniem. Są koloru ciemno czekoladowego. Nie koniecznie na obecną pogodę, gdyż są cieniutkie i możemy w nich zmarznąć. Od razu uprzedzę wasze wątpliwości, nie, nie prześwitują! Leginsy są dość długie, więc wyższe dziewczyny nie będą miały przy krótkich nogawek. Oraz są zadziwiająco długie w górnej części. Można je że tak to ujmę, naciągnąć pod biust. Co dla mnie osobiście nie przeszkadza. Wolę dłuższe modele, niż z talią nisko zaznaczoną, a potem pół pupy na wierzchu. Leginsy posiadają też marszczony szef na pupie. Co ma zapewne na celu podkreślenie kształtów. Myślę, że to miałoby większy sens przy grubszym materiale, a tak zdolność modelowania jest niewielka. Jakaś tam  jest, ale raczej znikoma. Natomiast wygląda to dość ciekawie.

Sukienka ma idealne wymiary. Nie jest ani za długa ani za krótka. Materiał wbrew pozorom nie jest gruby. Dodatkowo nadaje się do ciała i dopasowuje do figury. Piękne kolory idealnie pasują do letnich stylizacji. Zwłaszcza osobom lubiącym kąpiele słoneczne. Jedyny mankament to takie luzy przy biuście. Chociaż płaska nie jestem w tym miejscu przy ramiączkach sukienka trochę odstaje. Ale dwie ręce posiadam i igła z nitką też się znajdą, więc postaram się coś na to zaradzić, bo sukienka jest świetna.
W Femme Luxe pojawiło się ostatnio sporo ciekawych nowości. Dużo sukienek dzianych w pięknych odcieniach brązu. Nie za ciemne, kobiece i kuszące.

Women's loungewear sets

Little black dress 

White midi dress

Ripped jeans for woman 


Jak spędzacie niedzielę? U mnie to trochę nadrabianie zaległości, po części spotkania rodzinne. Korzystam, bo kolejna niedziela jest niedzielą handlową, która mi akurat przypada w udziale.5 komentarzy:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !