28.03.2022

Prezent tak wyjątkowy jak ty / Spełniaj marzenia / Podaruj emocje

Witajcie! Prezenty dla najbliższych nam osób często są nie lada wyzwaniem. Owszem teraz mamy przeogromny wybór i doskonały dostęp do wielu wspaniałych rzeczy. Co jednak sprawi, że nasz prezent będzie wyjątkowy? Jak uczynić z niego coś niebanalnego i nie zapomnianego? Nie tylko kwiaty, wino, czy dobre czekoladki! Podarujmy najbliższym cudowne przeżycia i piękne wspomnienia. A może coś przydatnego w postaci kursu?

 

Urodziny, rocznica, awans w pracy. Każda z tych okazji niesie za sobą konieczność znalezienia odpowiedniego prezentu. Sami doświadczyliście nie raz, że wcale nie jest to tak proste jak mogło by się zdawać. Z drugiej strony ile razy to sami dostaliście coś co wcale nie odpowiada waszym gustom, rzecz która jest zwykłym kurzołapem lub cichaczem ją oddaliście. Prościej byłoby dać pieniądze. Ale jeśli ktoś nie zbiera na coś konkretnego, mija się to w ogóle  z celem. Zaś pieniądze zostaną rozdysponowane na błahostki. 

Co dać kobiecie, mamie, przyjaciółce? Z pewnością ucieszy je to, co i wam sprawiło by przyjemność. Czy Zauważyłyście, że my kobiety mamy zbyt mało czasu dla siebie? Poświęcamy się innym, troszczymy o dom i gdzieś po drodze znikają nasze potrzeby. Co bym sobie życzyła? Trochę czasu dla siebie, relaksu i wytchnienia. Dzięki stronie Prezent Marzeń możecie bez wychodzenia z domu zarezerować dla siebie lub najbliższej osoby wyjątkową atrakcję. Może relaksujący masaż lub całodzienny pobyt w SPA, czy też staranny wykonany manicure. 


 


Masaż czekoladą czy lodami,brzmi bajecznie prawda? Aby prezent był bardziej elegancki możecie zamiast vouchera elektronicznego wybrać wersję w eleganckim metalowym pudełku lub też box prezentowy. Osoba, którą obdarujecie musi potem wybrać termin i lokalizację wybranego prezentu. 

Kobiety często rezygnują z marzeń, odsuwają je na dalszy plan i tak w nieskończoność. Poza odpoczynkiem i relaksem w SPA możecie się zabawić we wróżkę i spełnić jedno z tych zakurzonych i zakopanych marzeń. Na realizację pasji nigdy nie jest za późno. Spośród atrakcji możecie wybrać bowiem naukę jazdy konnej, warsztaty ceramiczne, kurs makijażu, poznanie sztuki parzenia kawy, czy nauka Pole Dance. Dla lubiących spędzać czas w kuchni z pewnością odpowiedni będzie kurs kulinarny. Zawsze też przyda się profesjonalna sesja zdjęciowa, która będzie nie tylko miłym przeżyciem, ale cudowną pamiątką na lata.

 


Dla twórczych dusz znajdzie się też wiele innych ciekawych propozycji. Możecie sprezentować najbliższej osobie możliwość zaprojektowania torebki bądź też szminki o odpowiednio  dobranym odcieniu. I na koniec jedne z prezentów, który mnie urzekł i cicho marzę od nim od dawna, a mianowicie Analiza kolorystyczna. Sama do końca nie wiem jakim typem urody jestem. Chociaż do pewnego momentu byłam na sto procent pewna, że ciepłą jesienią. Taka analiza pozwoliła by dokładnie określić, jakim typem urody jestem, które kolory współgrają z moją cerą. Jak się ubierać, żeby wyglądać dobrze, jaki makijaż zastosować. To także pozwoliłoby na większe czystki w mojej szafie. Bo z pewnością jest tam wiele ubrań, które lubię, a niekoniecznie podkreślają atuty mojej urody. To nie fanaberia. Patrząc na siebie codziennie w lustrze tracimy świeże spojrzenie i stajemy się mniej obiektywne. Inna osoba łatwiej wyłapie niuanse naszej urody, a już tym bardziej doświadczona w swoim fachu. Często dobrze dobrane ubrania czy kolor włosów uczyni więcej dobrego niż makijaż. Sprawi, że będziemy wyglądały na wypoczęte. To nie jakaś magia czy czcze obietnice. Można wyglądać o wiele korzystniej i czuć się lepiej bez operacji, czy tony makijażu. Analiza kolorystyczna może odbyć się stacjonarnie lub gdy nie macie takiej możliwości, także online. 

A jakie są wasze marzenia? Który z prezentów byłby dla was tym idealnym, spełniającym skryte pragnienia czy też rozwijającym pasje oraz zainteresowania?


 


 

3 komentarze:

  1. Takie prezenty uwielbiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie, dać kobiecie voucher na masaż, czy zabieg na twarz to super sprawa. U mojej mamy czy siostry zawsze się prezenty tego typu sprawdzają :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Na taki masaż sama bym się chyba nigdy nie zdjecydowala, ale jakbym dostała w prezencie to dlaczego nir

    OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !