6.01.2022

Malinowe Niedźwiadki Lovely Moments / Nie tylko dla dzieci / Faberlic

Witajcie! Nie wiem jak jest u was, ale ja kocham owocowe, soczyste zapachy bliskie natury. Soczyste i tak zbliżone do tych prawdziwych, że można je łatwo pomylić. Cudowna seria Malinowe Niedźwiadki Lovely Moments od Faberlic przenosi w czasie dzieciństwa. Chociaż zestaw zamówiłam z myślą o Ksawerym, to sama chętnie korzystam z żelu pod prysznic.

 Lovely Moments Faberlic to w większości limitowane serie kosmetyków dla dzieci. Wyjątek stanowi zestaw podarunkowy kremów do rąk w zimowym wydaniu. Dostać teraz także możecie pomadkę z serii Malinowe Niedźwiadki. A także świąteczne zapachy żeli pod prysznic, mydełka w różnych kształtach czy kule do kąpieli.

Malinowe Niedźwiadki to pięć genialnie pachnących i delikatnych kosmetyków. Poza szamponem i żelem pod prysznic oraz uniwersalnym kremem dla dzieci dostępne są także pomadka ochronna i mydełko w kostce.


Żel i szampon znajdują się w smukłych butelkach zamykanych na klik. Opakowania są praktyczne. Żel posiada przezroczystą buteleczkę zaś szampon umieszczony jest w białej. Oba kosmetyki pachną niezwykle soczyście i mają perłowo różowy kolor. Są odpowiednio gęste i przyjemnie się pienią. Kosmetyki są delikatne dla skóry. A to ważne zwłaszcza jeśli chodzi dla dzieci. Po żel sięgam również ja , zaś szamponu używa młody. Wystarczy odrobina przy jego krótkiej czuprynie. Włosy są mięciutkie i ładnie pachną. 

Krem Malinowe Niedźwiadki umieszczony jest w małej tubce z zamknięciem na klik w uroczym odcieniu różu. Piękna jest ta szata graficzna. Słodkie kolory i urocze miśki. Biały, delikatny krem ma subtelniejszy zapach od pozostałych kosmetyków. Dobrze się rozprowadza i koi delikatną skórę. Nawilża i czyni ją miękką. Jest wydajny i sprawdza się przy zmiennych warunkach atmosferycznych. 


 Podbieracie czasem kosmetyki swoim dzieciom? W tym przypadku nie da się inaczej!


 

2 komentarze:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !