Zostań konsultantką AVON
Czy tak jak ja lubisz poznawać kosmetyczne nowości? Kosmetyki to twoja pasja, wiesz o nich całkiem sporo i dzielisz się tą wiedzą z innymi. Od dziś możesz nie tylko oszczędzać na swoich zakupach, ale także zacząć zarabiać w bardzo przyjemny sposób. Zostając konsultantką AVON zyskujesz pakiet powitalny, zniżki oraz benefity dla nowych konsultantek. Rabaty na zakupy zaczynają się od 15 % i w zależności od wartości zamówienia mogą osiągnąć 45%. Już tylko prosta rejestracja dzieli cię od tego, by spełnić kosmetyczne zachcianki i dorobić do domowego budżetu. To łatwiejsze niż myślisz! Nie zwlekaj.

6.06.2021

Kamyczek posród zieleni

Witajcie! Dziś prezentuje idealny na letnie dni beżowy zestaw. Dokładniej kolor to stone, czyli kamyczek. To już ostatnia propozycja z najnowszego zamówienia z Femme Luxe.

Femme luxe
Komplet składa się z dopasowanych spodni wykończonych ściągaczami oraz szerszą gumą w pasie i krótszej góry wykończonej tunelem i ściągniętą na kokardkę. Mimio właśnie krótszej góry spodnie posiadają wysoki stan, dlatego raczej żadne fałdki nie powinny się wylewać. Do tego materiał jest lekki, przewiewny i idealny na letnie spacery.

Femme luxe

femme luxe

femme luxe

femmeluxe


femmeluxe

femmeluxe

femme luxe

femmeluxe

femme luxe

Grey loungewear

Co ords sets 

Bodycon midi dresses

femme luxe
To trzeci zestaw z Femme Luxe z tej genialnej prążkowanej, lekkiej dzianinki. Przyjemnie się go nosi, łatwo pierze i nie trzeba go prasować. Szybko schnie, co jest dodatkowym atutem.


7 komentarzy:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !