Zostań konsultantką AVON
Czy tak jak ja lubisz poznawać kosmetyczne nowości? Kosmetyki to twoja pasja, wiesz o nich całkiem sporo i dzielisz się tą wiedzą z innymi. Od dziś możesz nie tylko oszczędzać na swoich zakupach, ale także zacząć zarabiać w bardzo przyjemny sposób. Zostając konsultantką AVON zyskujesz pakiet powitalny, zniżki oraz benefity dla nowych konsultantek. Rabaty na zakupy zaczynają się od 15 % i w zależności od wartości zamówienia mogą osiągnąć 45%. Już tylko prosta rejestracja dzieli cię od tego, by spełnić kosmetyczne zachcianki i dorobić do domowego budżetu. To łatwiejsze niż myślisz! Nie zwlekaj.

3.06.2021

Ach ta krata!

Witajcie! Ostatnia różowa koszula w kratę z  Femme Luxe tak mi się spodobała, że koniecznie musiałam nabyć wersję w innym kolorze. Tym razem padło na koszulę z nutą granatu. Przypomnę że jest to model oversize, chociaż z podziałem na rozmiary. W moją S-kę wejdzie moja mama, czyli kobietka dobry rozmiarek większa. Ale przy takim kroju i przeznaczeniu bardziej okrycia wierzchniego luzy są nawet wskazane.

femme luxe
Koszula nadaje się do wielu stylizacji. Pasuje od chociażby przysłowiowego wyjścia po bułki do sklepu, na spacer, podczas wypadów do lasu, czy na chłodniejsze wieczory. Jest świetna także jako narzutka po domu, gdyż jest ciepła i mięciutka. Ponadto wygląda bardzo reprezentacyjnie i można stworzyć z nią coś bardziej formalnego. Wszystko już zależy od waszych potrzeb i preferencji.
femme luxe

 
femme luxe

femme luxe

https://femmeluxe.co.uk/

femme luxe

femme luxe

femm luxe

femme luxe

femme luxe

Grey loungewear

Co ords sets 

Milkmaid top

Body, spodenki Pepco (dział duża dziewczynka)

Buty Bonprix  

Pomadka Faberlic HD Colour

femmeluxe
Nie czuję się najlepiej, ale w sobotę postaram się zrobić zdjęcia jeszcze dwóch stylizacji. Na szczęście pogoda przestała płakać figle i fotki można robić spokojnie na dworze.


4 komentarze:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !