10.05.2021

Windy day

Witajcie! I nareszcie jest ta prawdziwa, upragniona wiosna. Dziś tylko niestety pół dnia było bardzo wietrznie, dlatego taka nie wyjściowa jestem. Plusem takiej pogody jest fakt, że do godziny 12stej wyschły mi na dworze trzy prania. Nie da się ukryć, że każdy czekał na taką aurę. Wszystko robi się soczyście zielone, ptaki śpiewają, a zapach kwitnących drzewek unosi się w powietrzu.

Femme luxe
Dziś nieco kolorowo za sprawą barwnej tuniki. Dla osób poniżej 160 ten model może służyć jako sukienka mini. Dla mnie jest nieco krótka, więc w wersji tuniki sprawdza się idealnie. To też pomysł na koszulkę po domu, gdzie oczywiście można ubrać się nieco swobodniej.
femmeluxe.co.uk
Taka pogoda jest idealna, aby wyciągnąć  z szafy ulubione "dziurawce". Jeans i przetarcia większe i mniejsze nigdy nie wyjdą z mody!
femmeluxe.co.uk

femmeluxe.co.uk

 
femmeluxe.co.uk

Co ords sets

Grey loungewear sets 


femmeluxe.co.uk

Botki, nerki Bonprix

Tunika, spodnie Femme Luxe

femmeluxe.co.uk
Majówka nie była za bardzo udana, ale kolejny weekend przyniósł sporą poprawę. Cieszmy się więc z tego, że możemy korzystać z ładnej pogody. Przyda się to dla poprawy nastroju i zadbania o kondycję.


4 komentarze:

 1. Ale super koszulka!:)

  rilseeee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna sceneria. Super stylizacja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia i super nastrój, który od razu rzuca się w oczy :) Każda z nas powinna mieć takie właśnie nastawienie do życia. Nie warto przejmować się tym, co wprowadza nas w zły nastrój, bo szkoda na to czasu. Każda kobieta ma w sobie moc. Jeśli nie wierzycie to poczytajcie na portalu kobiecym My-V.

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !