26.03.2021

Violet Vibes

Witajcie! Dziś znów przychodzę do was zupełnie nie kosmetycznie. Korzystając z pogody chciałam wam zaprezentować kolejne nowości ze sklepu FemmeLuxe . Tym razem znów dresy, ale w innym wydaniu. Spodnie z wyższym stanem połączone są z overiszowym crop topem.

Skusiłam się bo oczywiście kocham wygodne sportowe ubrania. Ponadto kolor wydał mi się przeuroczy. Co do rozmiaru ze względu na krótką bluzę wzięłam 8kę, ale następnym razem z pewnością zamówię rozmiar mniejszy. Ten fason tak mi się spodobał, że kupiłam także wersję w kolorze czarnym , którą zobaczycie kolejnym razem. Nawet przy mniejszym rozmiarze chyba nie byłoby mi widać fałdek, bo spodnie są jednak dłuższe w stanie. Zaś bluza też nie jest mega kusa.
Ostatnio zauważyłam, że zarówno spodnie jak i góry od zamówionych zestawów przychodzą oddzielnie zapakowane. Czyli można też je zapewne nabyć osobno. To fajna opcja dla osób, które mają nie proporcjonalną sylwetkę . Mam sama takie znajome, które jeśli wcisną biust to dół wygląda jak worek na ziemniaki. Lub też na odwrót, bluzki są obwisłe, natomiast spodnie wyglądają jakby miały puścić na szwach. W FemmeLuxe jest duży wybór dresowych ubrań, także same możecie stworzyć swój ulubiony zestaw. W tym samym kolorze lub dobrać coś ciekawego.
Jeśli chodzi o materiał dresiku to jest nieco grubszy. Na wierzchniej stronie gładki, zaś pod spodem ma delikatny meszek. Jest to więc nadal propozycja na chłodniejsze dni. Ale także na takie jak teraz, kiedy nie do końca wiadomo czy za chwilę nie zajdzie słońce i nie zrobi się chłodniej. Wiaterek też bywa zdradliwy. Zaś w tym zestawie mogę wybrać się na spacer i mnie nie obwieje. Tak, jest krótka góra, ale ja tradycyjnie noszę bodziaki:).

Going out tops

Women tracksuits sets 

Corsets top


Cieszę się z każdej wolnej chwili i oczywiście z odpukać jak do tej pory ładnej pogody. Takie przybywanie na świeżym powietrzu dobrze wpłynie na każdego. Z dala od tego zamieszania, obostrzeń i innych udziwnień.


 


8 komentarzy:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !