Zostań konsultantką AVON
Czy tak jak ja lubisz poznawać kosmetyczne nowości? Kosmetyki to twoja pasja, wiesz o nich całkiem sporo i dzielisz się tą wiedzą z innymi. Od dziś możesz nie tylko oszczędzać na swoich zakupach, ale także zacząć zarabiać w bardzo przyjemny sposób. Zostając konsultantką AVON zyskujesz pakiet powitalny, zniżki oraz benefity dla nowych konsultantek. Rabaty na zakupy zaczynają się od 15 % i w zależności od wartości zamówienia mogą osiągnąć 45%. Już tylko prosta rejestracja dzieli cię od tego, by spełnić kosmetyczne zachcianki i dorobić do domowego budżetu. To łatwiejsze niż myślisz! Nie zwlekaj.

29.03.2021

Beige in the offensive

Witajcie! Wielkimi krokami zbliżają się święta. Jeszcze chwila a usiądziemy przy rodzinnym stole z większą lub mniejszą gromadką i śmiejąc się wspólnie będziemy zajadać się pysznościami. Takie momenty nadają sens naszemu życiu i wnoszą w nie spokój i empatię. Warto celebrować czas z rodziną i znajomymi nawet jeśli nie trwa to długo.

Oczywiście znów prezentuję wam dresik z Femme Luxe .Miły w dotyku i wygodny.  Jasne kolory idealnie odświeżają i dodają energii. Czasem właśnie jest tak ciepło, że można pozwolić sobie na wyjście ten lekko ubranym. Ale pogoda teraz bywa kapryśna i dziś na przykład leje. Więc lepiej nie szaleć i nie zdejmować zbyt wielu łaszków z siebie.


 Milkmaid style 

Bodycon midi dresses  

Co ords sets

Brakuje mi jak zwykle czasu by odpocząć, by coś podziałać w klimacie ozdób i takich pierdołek. Zawsze już o tej porze dom był pełen zajączków, zielonych gałązek i kolorowych jajeczek.3 komentarze:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !