7.11.2020

Spacer jest dobry na wszystko

TrousersWitajcie! Zamiast ciągłego pisania o kosmetykach możecie na mnie popatrzeć. Nie to, że mam wpaść w jakiś samozachwyt. To tylko tak przy okazji prezentowania nowych łupów ubraniowych. Ostatnio stawiam na wygodę. Także ze względu na szał pandemiczny dbam o siebie, aby grypy nie rozpoznano jako inny stan chorobowy. Wiecie jaki. Dlatego też ubieram się cieplej i na cebulkę, aby w razie czego pozbyć się jakieś warstwy.

Może jasny róż nie jest idealnym kolorem na morą, brudną jesień. Jednak dopóki nie jest tragicznie i nie leje, to staram się aby w moich codziennych stylizacjach nie zabrakło jasnych, subtelnych barw. Uwielbiam też nieoczywiste połączenia stąd klasyczny płaszcz do luźnych jogersów wyglądających jak prosto z siłowni.
Niewielka torebka na pasku pomieści wszystkie drobiazgi. Jest ona ostatnio moją wierną towarzyszką.
Tak się złożyło, że wszystkie ubrania pochodzą z Femmeluxe.co.uk , jednak najnowszym nabytkiem są spodnie.  Dopiero patrząc na zdjęcia zdałam sobie z tego sprawę.


Mimo rożnych zaostrzeń i rygorów jak na razie w miarę sobie radzę. Jedynie obawiam się zamknięcia szkół dla klas 1-3, bo Ksawery jest w drugiej klasie. Nauczanie zdalne znów może być dość irytujące, choć mam nadzieję że w lepszym wydaniu niż miało to miejsce wiosną.
 

11 komentarzy:

 1. Świetne spodnie, ba przydatne na spacery i w domu :) Co do zdalnego nauczania, jestem szczęśliwa że moje dzieci są już dorosłe :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Great review and beautiful photos! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładnie wyglądasz :) Piękna sceneria :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie wyglądają te spodnie w takiej jesiennej odsłonie

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam bardzo podobne spodnie hehe <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Super wyglądasz :D
  rilseeee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam takie spacery :) Świetny kolor dresików ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pudrowy róż jest dobry na każdą pogodę, zresztą mój ulubiony! wyglądasz super

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja kocham dresy, a ostatnimi czasy- pandemia- to już w ogóle! Te różowe są naprawdę urocze, jedyne, co by mi przeszkadzało, to ich zbyt duże zbieranie się na dole. Nie lubię tak :D
  Nerko- torebka supr. Sama na taką poluję:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Co jak co, ale w ogóle nie jestem fanką spacerów.

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !