27.11.2020

Jesienna mgła

Witajcie kochani! Dziś zestaw w kolorach ziemi przełamany dodatkiem w postaci kolorowej torebki. Zdjęcia wyszły nieco bure przez mgłę, która wczoraj nie chciała nas opuścić. Za to dziś przymroziło i jest dość rześko. Może wkrótce spadnie śnieg? :)

Dziś również moja propozycja to joggery w nietypowym wydaniu. Tym razem założyłam dłuższe ciemno zielone botki. Jako okrycie wybrałam kardigan bez guzików. Jeśli chodzi o opaskę, która fajnie skomponowała mi się z całością to użyłam paska do bluzki. Ciekawie to wyszło, prawda?

Joggery to kolejka rzecz z Femme Luxe.  Ten model musicie koniecznie zamawiać mniejszy. Ja według tabeli rozmiarów w sklepie mam 6 .  Spodnie są wygodne i miękkie. Trochę grubsze więc idealnie nadają się na obecne chłodki. Kolor mało brudzący także spodnie są również praktyczne.Loungwear Sets

Dresses 

Most Wanted

Powoli kompletuję prezenty Mikołajkowo - Świąteczne. Młody już nawet pisze list do Świętego Mikołaja, więc raczej nie mam wyjścia. Lista jest trochę długa, ale mówię mu że Mikołaj w tym roku biedny bo koronawirus szaleje :). To co najważniejsze już zamówiłam. Bo z dziećmi chyba najgorzej trafić. Co chwilę zmiana zainteresowań. Reszcie rodzinki też szykuję jakieś drobiazgi. Bo w końcu miło coś dostać.
 


7 komentarzy:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !