4.04.2019

Pierwsza Komunia - Wyjątkowy dzień wymaga specjalnej oprawy / Cukrówki

Wyjątkowe okazje wymagają niebanalnej oprawy. Każdy szczegół i detal mają znaczenie. Tak jest w przypadku Komunii Świętej. W ubiegłym roku odbyła się Komunia mojego chrześniaka, zaś Ksawery ma jeszcze kilka lat do tej ważnej chwili. Mam już jednak zarys tego, jak bym chciała udekorować stół, co przygotować dla gości, jakie zabawy przygotować dla dzieci. 

cukierki na komunię

cukierki na komunię


Obecnie mamy do dyspozycji wiele gotowych pomysłów, którymi możemy zaskoczyć gości. Dziś przychodzę do Was z prawdziwie słodkim i uroczym pomysłem, a mianowicie personalizowanymi Cukrówkami. 

Stresujący dzień w życiu rodziców jak i samego dziecka, osłodzimy pięknymi i pysznymi Krówkami na Komunię. Małe, smaczne krówki w pięknym ubranku skuszą każdego. Będą także świetnym podziękowaniem dla przybyłych gości. Cukierki na komunię to świetny pomysł, prawda?

cukierki na komunię

Opakowania Cukrówek na Pierwszą Komunię są stonowane i dopasowane do tej uroczystej chwili. Wystarczy jedynie drobna zmiana w postaci personalizacji. Eleganckie Cukrówki idealnie nadają się na takie uroczystości.

 kórwki na komunię
Cukrówki możecie zapakować w pasujące do krówek torebki, woreczki, transporterki czy pudełka. Tym samym mamy wszystko pod ręką.
cukierki na komunię

Oczywiście wybierając się na przyjęcie do kogoś bliskiego także możecie zaopatrzyć się w Cukrówki. Z pewnością mile zaskoczycie obdarowanego!

12 komentarzy:

 1. U mojego kuzyna na komunii dawali małe słoiczki miodu (5cm) z napisem dziękuję za przybycie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dość znana i klasyczna propozycja :) U mnie w rodzinie na Komunię daje się jakieś maleńkie aniołki, a raz ciocia sama zrobiła małe świeczki zapachowe. A że ja akurat słodyczy nie jem to dla mnie była to świetna opcja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny pomysł, taka mała rzecz a może sprawić przyjęcie wyjątkowym :D
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Good article. I certainly love this website. Keep it up!

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie cukierki są super - do podarowania gościom na najróżniejsze okazje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja jestem chrzestną w tym roku ... Spersonalizowane cukierki? Czemu nie?

  OdpowiedzUsuń
 7. właśnie czegoś takiego małego, ale wyjątkowego szukałam, warto było przejrzeć archiwum bloga :D przy okazji czy sądzicie że rower na komunię dla dziewczyny się sprawdzi? siostrzenica jest dosyć aktywna choć ostatnio z racji szkoły w domu ruszała się mniej, roweru nie ma obecnie i chyba nikt jej go nie kupi, a widziałam ładne kolorowe modele

  OdpowiedzUsuń
 8. To jest najlepszy pomysł jaki może być! Ja zamawiam takie cukierki krówki personalizowane na każdą okazję. Chrzest, komunia, urodziny, święta.. to słodki upominek, który lubią wszyscy <3

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !