22.10.2018

Zaproś Minionki i Dinozaury do swojego domu / Humpty

Dzieci uwielbiają bajki. W zależności od wieku czy płci te preferencje mogą się różnić. Pewnie oglądaliście bajki Dobry Dinozaur oraz Minionki. Ja na pierwszej poryczałam się jak bóbr. Ksawery bardzo lubi książeczki z bohaterami bajek, które wcześniej oglądał. Rzecz jasna wszelkie gadżety i dodatki również są mile widziane. Dziś właśnie pokażemy Wam dwie praktyczne rzeczy, które zdobią postacie z bajek.
To część mojego zamówienia z Hupmty, który oferuje zabawki, ale także dodatki do dziecięcego pokoju czy artykuły szkolne. Także odzież i obuwie oraz inne dziecięce akcesoria warte uwagi. Jest to oczywiście sklep internetowy.
Piórnik tuba Minion Mania jak przystało na ten film jest niebieski z żółtymi Minionkami. Po obu stronach są inne nadruki oraz widnieje spory napis. Zamek i wykończenia są żółte. Piórnik posiada standardowe wymiary i bez problemu pomieszczą się w nim flamastry, czy też linijka bądź też inne przydasie małego ucznia.
W przypadku Ksawerego piórnik Minions Mania służy do przechowywania niezliczonej liczby kredek. W ten sposób łatwo zabrać je ze sobą, aby nie nudziło mu się w podróży. Wystarczy wrzucić piórnik do plecaka lub mojej torebki (same wiecie, że damskie torby pomieszczą bardzo wiele).
Piórnik jest dobrze uszyty, a co najważniejsze bardzo wytrzymały. Można go wyprać bez uszczerbku dla wyglądy i kształtu. Próbowałam i potwierdzam, gdyż długopis nieszczęśliwie "popuścił" w środku piórnika.
Budzik Dobry Dinozaur utrzymany jest w chłopięcej tonacji. Co nie oznacza, że nie mogą go mieć w swoim pokoju także małe fanki tej bajki. Zegarek jest lekki, plastikowy w ciemno turkusowym odcieniu. Aby działał, należy w tylnej części otworzyć klapkę i włożyć baterię, dokładniej zwykłego paluszka.
Budzik posiada dwie grubsze czarne wskazówki pokazujące godziny i minuty. Zaś wąska, zygzakowata czerwona wskazówka pokazuje sekundy. Pośrodku tarczy widnieje wesoły dinozaur. Cyfry są różnokolorowe ze względu na tło pod nimi.
U nas zegar pełni funkcję ozdobną i oczywiście do porannej pobudki Ksawcia w dni, kiedy uczęszcza do przedszkola.

Zarówno piórnik jak i budzik są produktami licencjonowanymi. Najważniejsze jednak, że podobają się młodemu. Dzieci i bajki to udane połączenie. A bajkowe dodatki są urocze i nie sposób ich nie polubić.

6 komentarzy:

  1. Ja już nie mam małych dzieci, więc ten etap zabawkowy jest już dawno za mną :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe gadżety, masz rację dzieci uwielbiają postacie z ulubionych bajek więc takie rzeczy na pewno nie jednemu maluchowi sprawią radość . :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Super :) Za moich czasów nie było takich ładnych rzeczy do szkoły.

    OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !