23.07.2018

Wyjątkowy prezent na Rocznicę Ślubu / MyGiftDNAWitajcie


Dziś mam dla Was inspiracje dotyczące prezentu na rocznicę ślubu. Coś dla tych, którzy cenią niebanalne pomysły, a sami nie mają zdolności manualnych lub też po prostu czasu. Stanowczo, MyGift DNA to też sklep dla spóźnialskich. Nie dość, że personalizowane to przesyłki z naszymi genialnymi prezentami są już na drugi dzień. Ale to nie wszystko! Możecie wybrać dodatkowo opcję pakowania i postać podarek bezpośrednio do osoby, którą chcecie obdarować. Genialne prawda? Prezent wysyłany jest bezpośrednio, oszczędzając czas! 

Ślub jest wyjątkową okazją. Myślę, że każda rocznica jest wyjątkowa, nie tylko ta okrągła. Dlatego warto, aby prezenty które wybieramy z tej okazji również były niepowtarzalne i od serca. Dlatego pokażę Wam swoje zamówienie z jak zawsze nie zawodnego MyGift DNA. Poniżej macie również kilka inspiracji, które myślę też świetnie wpasują się w temat. Są to praktycznie rzeczy codziennego użytku, które będą nam umilały czas spędzony np przy wspólnym przygotowywaniu posiłków. Czy też śniadanie do łóżka na takiej tacy? Bajka! Zestaw z karafką przyda się podczas romantycznej kolacji we dwoje.
 
Ja zdecydowałam się na obraz w stylu vintage. Wybrałam zdjęcie, wgrałam na stronę. Mój obraz ma wymiary 50/70 i jest w pionie. Vintage pasował mi idealnie, bo postanowiłam połączyć pokolenia. Nie oszukujmy się, czas ucieka. Młodzi maja życie przed sobą, a rodzicie będący podporą nie są już w najlepszej kondycji. Dlatego należy cieszyć się z tego co jest tu i teraz i uwiecznić dla wnuków właśnie takie chwile. 
Obraz dostajemy gotowy do zawieszenia. Na ramę naciągnięty jest wysokiej jakości wydruk na płótnie. Czemu obraz wygląda tak dobrze? Kolejnym atutem obrazów z MyGift DNA jest obróbka zdjęcia przez profesjonalnego grafika. Dostajemy na maila propozycję obórki do akceptacji.

Uwielbiam zdjęcia, obrazy ze zdjęć. Teraz większość trzymamy w pamięci telefonu czy na laptopie. Kiedyś przyjazd fotografa do wsi, czy też wypad do miasta w celu zrobienia zdjęć był nie lada wydarzeniem. Dlaczego teraz większość z nas ma cała masę zdjęć wyłącznie w formie wirtualnej. A cała magia tkwi właśnie w tym szczególe, aby moc ich dotknąć. Zachęcam całym sercem! Drukujecie fotografie, od czasu do czasu sprawcie sobie czy bliskim fotoobraz.
Pamiątka, która zostanie na lata? Z której ucieszy się każdy i będzie piękną ozdobą domu? Tak, mój obraz z MyGift DNA to jeden z tych właśnie prezentów,który wywołuje emocje za każdym razem,kiedy na niego spojrzymy. Piękne chwile są warte uwiecznienia i zapamiętania. Tak można "oprawić" wspomnienia,aby przetrwały dla kolejnych pokoleń.

14 komentarzy:

 1. Zdjęcia są najpiękniejszą pamiątką. Zawsze wywołują tyle wspomnień ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowny prezent i pamiątka, moja siostra we wrześniu będzie miała rocznicę ślubu cywilnego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcie i super pomysły :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To piękna pamiątka i wspaniałe chwile :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba mi się opcja z obrazem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystko śliczne :) Zestaw z karafka jest mega :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajna sprawa taki obraz i podoba mi się, że można skorzystać z grafika :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Obraz jest przepiękny. Wspaniała pamiątka i prezent!

  OdpowiedzUsuń
 9. Super pomysły :)
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !