21.07.2018

Sukienka z odkrytymi ramionami w kwiaty / Zaful


Witajcie

Letnie spacery z Zaful

A więc pora na pierwszą sukienkę jaka zamówiłam z Zaful. po długich przemyśleniach jednak zdecydowałam się na fason, który bardzo mi się podoba a nie mogłam się odważyć. Chodzi oczywiście o odkryte ramiona. Ale teraz cieszę się, że postanowiłam zaryzykować, bo w tej sukience czuję się świetnie! 


Sukienka jest zwiewna, bez podszewki. Idealna na lato. Materiał nie jest gładki, ale delikatnie chropowaty. Co nie zwalnia nas oczywiście z jej prasowania. Brudny róż, a na nim jasne kwiaty to idealne połączenie, które tworzy nieco romantyczny styl. Jak może zauważyliście przeprosiłam moje ulubione baleriny z Bonprix. Są niesamowicie wygodne i po prostu niezawodne.

Zaful Unconditional Refund with Quality, Non-received, Size Issue within 24 Hours


Use code " ZFAnniversary " for all order with over 25USD save 3USD 

Use code"ZFAnniversary"  for all order with over 50USD save 6USD

Use code " ZFAnniversary" for all order with over 100USD save 12USD 

 Each customer could only use each coupon for three times

Wypatrujcie kolejnych sukienkowych wpisów:). Dziś przy dobrych wiatrach obfocę drugą sukienkę i zostanie mi jeszcze jedna! Pogoda jest, fotografowie też - mniejszy i większy, więc powinno mi się udać! Na ostatnim zdjęciu niestety załapał się paluch młodego, ale cóż. Ładnie wyszłam, więc musicie mi wybaczyć że jednak je wstawiłam. Miłego dnia!

10 komentarzy:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !