Zostań konsultantką AVON
Czy tak jak ja lubisz poznawać kosmetyczne nowości? Kosmetyki to twoja pasja, wiesz o nich całkiem sporo i dzielisz się tą wiedzą z innymi. Od dziś możesz nie tylko oszczędzać na swoich zakupach, ale także zacząć zarabiać w bardzo przyjemny sposób. Zostając konsultantką AVON zyskujesz pakiet powitalny, zniżki oraz benefity dla nowych konsultantek. Rabaty na zakupy zaczynają się od 15 % i w zależności od wartości zamówienia mogą osiągnąć 45%. Już tylko prosta rejestracja dzieli cię od tego, by spełnić kosmetyczne zachcianki i dorobić do domowego budżetu. To łatwiejsze niż myślisz! Nie zwlekaj.

17.03.2017

Małe sukienkowe co nie co / RomweWitajcie  

Romwe fashion
Wprawdzie już 21 marca mamy mieć już kalendarzową wiosnę , pogoda wcale nie pokazuje tej lepszej strony. Kapryśna, deszczowa i niebywale ponura. Dlatego dla zmiany nastroju i poprawy humoru pokażę Wam kilka iście letnich propozycji od Romwe. Same sukienki , a co mi tam ! Szaleństwo.

 


Tak więc nieco choruję i pilnie czekam na poprawę pogody. Chociaż się nie zanosi,ale kaprysić może i nic na to nie poradzę, że pada czy wieje.
 
 

12 komentarzy:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !