1.05.2013

Azjatyckie dziedzictwo w trosce o piękne oczy

Leniwy , pierwszomajowy dzień. I nadszedł czas dla siebie na mały wieczorny relaks. Więc pomyślałam,że to doskonały moment na przetestowanie preparatów pod oczy. Po chwili namysłu wybrałam na dziś :


ORIENTANA
Maska z naturalnego jedwabiu pod oczy
Rozmaryn

To moje pierwsze spotkanie z tą marką,więc najpierw parę słów o niej. 

Orientana powstała jako dziecko filozofii naturalnego dbania o urodę , zainspirowanego krajami Azjatyckimi, ich pięknymi mieszkankami oraz ich sposobami na pielęgnację. Dzięki tej inicjatywie , teraz i my możemy korzystać z darów azjatyckiej natury.
Maska z naturalnego jedwabiu pod oczy 

Od producenta:

Rozmaryn likwiduje opuchlizny i podkrążenia
Biopeptydy likwidują zmarszczki, przywracają jędrność

Maska pod oczy z naturalnego jedwabiu w kształcie litery C,dzięki któremu obejmuje miejsca pod okiem gdzie tworzą się worki i cienie oraz bok oka gdzie tworzą się zmarszczki mimiczne. Maska wzbogacona jest biopeptydami i nasączona wyciągiem z rozmarynu.

Efekt natychmiastowy. Dzięki zastosowaniu naturalnego jedwabiu maska doskonale przylega do twarzy przez co następuje równomierne wnikanie substancji aktywnych . Nie wymaga pozycji leżącej.

W składzie oprócz rozmarynu i biopeptydów znajduje się alantoina, ekstrakt z korzenia lukrecji, kolagen roślinny, kwas hialuronowy.


Stosowanie :
Wyjąć płatki z opakowania . Równomiernie rozłożyć pod, z boku oraz na górnej części oka. Pozostawić na 25 -30 minut. Potem zdjąć. Stosować 2-3 razy w tygodniu.

Cena : 10- 12 zł


Moja opinia

Opakowanie:
Saszetka jednorazowego użycia, a w niej dwa płatki nasączonej tkaniny, oddzielone sreberkiem

Zapach :
Świerzy, czuć wyraźnie aromat rozmarynu

Byłam bardzo ciekawa tej maski, między innymi z tego względu,że ma nietypowy kształt. I to mi się w niej spodobało. Obejmuje obszar pod i nad okiem, boki oczu, czyli wszystkie problematyczne miejsca. Maska doskonale przylega do skóry, nie zsuwa się i nie przemieszcza,więc swobodnie można wykonywać różne czynności, nie bojąc się że coś nam się przypadkiem odklei. 

Maska, z początku przezroczysta, zmieniła kolor na biały .
Czy "efekt był natychmiastowy" ? Powiem tak... Efekt jest zauważalny i skóra wokół oczu stała się bardziej napięta, doskonale nawilżona. Cienie nie znikły całkowicie, ale rozjaśniły się dość mocno. 

To pierwsze użycie,ale myślę ,że gdybym stosowała ją , tak jak zaleca producent - 2-3 razy w tygodniu , jej działanie było by wyraźniejsze .

Podsumowując ... Sympatia, jaką obdarzyłam Maskę Orientana , przerodzi się w dłuższą znajomość . Spełniła moje oczekiwania i obietnice, które złożył producent. Mam nadzieję,że na swojej kosmetycznej drodze , zetknę się jeszcze nie raz z naturalnymi kosmetykami ORIENTANA.

2 komentarze:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !