Zostań konsultantką AVON
Czy tak jak ja lubisz poznawać kosmetyczne nowości? Kosmetyki to twoja pasja, wiesz o nich całkiem sporo i dzielisz się tą wiedzą z innymi. Od dziś możesz nie tylko oszczędzać na swoich zakupach, ale także zacząć zarabiać w bardzo przyjemny sposób. Zostając konsultantką AVON zyskujesz pakiet powitalny, zniżki oraz benefity dla nowych konsultantek. Rabaty na zakupy zaczynają się od 15 % i w zależności od wartości zamówienia mogą osiągnąć 45%. Już tylko prosta rejestracja dzieli cię od tego, by spełnić kosmetyczne zachcianki i dorobić do domowego budżetu. To łatwiejsze niż myślisz! Nie zwlekaj.

27.05.2013

Paczuszka, synuś i ......

 

Dotarła dziś do mnie paczuszka od MAM ,aż się zdziwiłam że tak szybko;).  Tym razem podeszłam do sprawy praktycznie i wybrałam do testów rzeczy, które będą przydatne .A  oto  zawartość paczuszki:1. butelka 260 ml antykolkowa 2. smoczek do butelki z dużym przepływem (mam nadzieję ,że nada się do rzadkiej kaszki)3. smoczek ,przysłowiowy cycuś, dyndol ;)

4.zapinka do smoczka (żeby podczas spacerków dynduś nam się nie zgubił)Kolory miały być dobierane losowo ,ale pomyślałam że nic takiego się nie stanie, jak dostanę przesyłkę pełną różowości. Ale jak widać, wszystko jest chłopięce-może to dzięki pani Ani Pawluk ,dzięki której otrzymałam te skarby.Synuś dziś źle się czuł,więc tylko zdjęcie ze spacerku(a zresztą jakbym się teraz rozpisała, to o czym miałabym pisać w następnych postach )
A teraz inna sprawa....  !!!!

Jeśli macie chwilę czasu, zapraszam do lektury posta na blogu Magnolienrinde- Stwory i inne zabawki:8 komentarzy:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !