Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wiosenne Spotkanie Blogerek Gdynia kwiecień 2016. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wiosenne Spotkanie Blogerek Gdynia kwiecień 2016. Pokaż wszystkie posty

16.04.2016

Upominki z Wiosennego Spotkania Blogerek w Gdyni





Witajcie


Wiosenne Spotkanie Blogerek Gdynia 2 kwietnia 2016
Upominki / Sponsorzy






Wiosenne Spotkanie Blogerek  stało się już wspomnieniem. Ale tak sobie piszemy z dziewczynami, że fajnie byłoby się spotkać na kawie i plotkach. Żeby podtrzymać kontakt ! I rzecz jasna miło spędzić czas. Mieliście już okazję przeczytać co się działo w Gdyni 2 kwietnia w klubie Ring Club & Restaurant . Dziś chciałabym Wam pokazać podarunki, które dzielnie taszczyłam do domu . Są w śród nich nie tylko kosmetyki, ale także smakołyki , rękodzieło, własnoręcznie wykonana maseczka, takie nie do końca zwyczaje gumy, akcesoria higieniczne i coś do domu.  Zapraszam do prezentacji. Mam nadzieję, że nic mi nie umknęło!



























Good Luck Club   - patron medialny 

 FP  klik tu













FP  klik tu





Tradycja i natura KROKUS




FP klik tu



ORAZ :
FP klik tu




 
W paczkach znalazły się także kupony zniżkowe. Nie mogłam nie ująć tu także maseczki, którą sama wykonałam . Zresztą wszystkie  mogłyśmy to zrobić za sprawą sympatycznej Moniki z bloga Wielki Kufer. Jeśli coś Was interesuje, to prezenty są oczywiście podlinkowane i można poczytać, pooglądać nieco więcej .



11.04.2016

Wiosenne Spotkanie Blogerek Gdynia 2016









Witajcie



Wiosenne Spotkanie Blogerek Gdynia 2016






Dagmara z bloga My World by Dagmara Rek  oraz Marlena prowadząca Żoną być wpadły na pomysł spotkania się dziewczyn o podobnych zainteresowaniach i pasjach, czyli prowadzących blogi. Głównymi zamierzaniami było wymienienie się doświadczeniami, udzielenie porad co do zdjęć, prowadzenia czy reklamowania bloga, ale też poznanie się bliżej i nawiązanie ciekawych znajomości. Dziewczyny zadbały o to, abyśmy miały ciche miejsce do pogaduszek i nikt nam nie będzie przeszkadzał. Ugościł nas Ring Club & Restaurant . Ciekawe miejsce tuż nad samym morzem!  Oczywiście nie zostałyśmy wypuszczone z pustymi rękami. 

Z możliwości spotkania ucieszyłam się tym bardziej, ponieważ wiedziałam że będę mogła poplotkować z Kasią , z którą nie widziałyśmy się około rok. Byłyśmy w Gdyni sporo przed czasem. Znalazłyśmy ławeczkę w dogodnym widokiem na Restaurację i nadrabiałyśmy zaległości.

Opowiem trochę o tym co się działo podczas Wiosennego Spotkania Blogerek, a następny post poświecę już tylko prezentom które dosłownie "przytaszczyłam" do domu.  




https://www.facebook.com/wiosennespotkanieblogerek/?fref=ts



Organizatorki
Marlena Czerwińska  Żona Być



Uczestniczki spotkania
Joanna Misiak Krzywa Prosta
Joanna Gliniecka Latorośle
Izabela Wilk Pirelka Blog
Joanna Gwizdała Made By Gigi
Monika Laskowska Wielki Kufer
Katarzyna Grzywaczewska Porady Mamy Kasi
Roksana Prusaczyk  Dzwoneczkowy Raj Mamy
Anna Radomska Żyć nie umierać 
Anna Barczykowska Kosmeologia 
Martyna Piechowska Make -up and beauty blog by Martyna Piechowska
i ja oczywiście :)


Nasz fotograf 





Skład uległ małemu przetasowaniu . Tak jest w życiu, że pomimo planów nie wszystko wychodzi tak jak powinno. Ale na miejsce dziewczyn, które zjawić się nie mogły , znalazły się inne równie sympatyczne osóbki. Niestety pech chciał, że również jedna z organizatorek - Marlena też nie mogła być z nami. Więc obowiązek przywitania i ugoszczenia nas przypadł w całości Dagmarze, która poradziła sobie z z tym świetnie. 

 


Dwie przemiłe Panie reprezentujące firmę KROKUS  opowiedziały nam jak to właściciele postanowili sięgnąć do korzeni. Tym samym powstały pyszne przetwory owocowe i warzywne bez zbędnych dodatków. Robi się je w tradycyjny sposób, tak że smakują jak domowe. Dostałyśmy oczywiście swój przydział smakowitych słoiczków. A kilka można też było wygrać w losowaniu, które było dodatkową atrakcją na spotkaniu. Innymi fantami były dwie książeczki Wydawnictwa Zakamarki   oraz cudna podusia od Poduszkowo. Ręcznie malowane poduszki





Monika po wielu perypetiach z różnymi kosmetykami wpadła na doskonały pomysł, że dobre i skuteczne kosmetyki można wykonać samemu w domowym zaciszu. Stało się to jej pasją, którą dzieli się na blogu oraz prowadzonych przez siebie warsztatach. Zaproponowała nam zrobienie maseczek odpowiadających potrzebom naszej skóry. Była dobrze zorganizowana i przygotowała wszystkie niezbędne elementy od składników, instrukcji, pojemników e.c.t. Każda z dziewczyn wróciła z własnoręcznie wymieszaną sypką maseczką.





Takie pyszne lody to specjalność Szefa Kuchni. Połączenie lodów i śliwek z karmelizowanym sosem było nadzwyczaj udane. 



Ta szczuplutka i sympatyczna osoba to Martyna, która uwielbia makijaże. Na jej FP można podejrzeć co tworzy . Czasu było już mało, ale zdążyła nam wymalować Asię.



No i oczywiście Roksana, która zapewne odwiedziła nie jedno spotkanie. A to za sprawą jej pracy. Dzięki prowadzeniu bloga, zwróciła na nią uwagę firma Plus Dla Skóry . Właściwie jest to marka kosmetyków dostępnych w aptekach. Właśnie o nich, o tym jak powstała inicjatywa aby powstała opowiadała na, Roksana. Mogłyśmy tez pomacać to co znajduje się na zdjęciu poniżej. Co mi się spodobało, że nie wmawiała nam tego iż każdy z kosmetyków to hicior i pomoże na każdy problem. Ale też dzięki takiemu zachowaniu oraz nie owijaniu w bawełnę, wiadomo które z produktów wymagają jeszcze udoskonalenia.




Muszę też wspomnieć o bardzo kompetentnej Asi prowadzącej blog Made By Gigi . Nie opowiadała dużo o swej pasji czyli sutaszu. Bo na solidną instrukcję co i jak mogło by zabraknąć całego czasu przeznaczonego na spotkanie. Za to ciekawie nawiązała do swojej pracy i do tego, że czasem warto wyrwać się z bezpiecznego gniazdka. Jej wypowiedzi były także szczególnie interesujące z innego względu. Asia ma też spojrzenie na bloga od drugiej strony. Przesiewa czasem dziwne maile do firm z prośbami o współprace, które ni to bawią ni straszą.




Na zakończenie wymieniłyśmy się jeszcze poradami dotyczącymi prowadzenia bloga, czy robienia ładnych zdjęć. Jak dla mnie czas minął stanowczo za szybko w tak doborowym towarzystwie. To moje drugie spotkanie. Z tego jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim ze względu na sprawną i fajną organizację. Oczywiście wiele też zależy od osób, które również uczestniczą w spotkaniu. A ekipa trafiła nam się przesympatyczna. To świetny sposób na oderwanie się od codzienności. Przy okazji też praktyczny, bo dzień obfitował w rozmaite atrakcje i zaowocował nową przydatną wiedzą.