19.02.2024

Płynne płatki pod oczy redukujące cienie i opuchnięcia, Eveline Cosmetics, Organic Aloe + Collagen

Witajcie! W lutym akcja mobilizacja na pisanie na blogu nieźle wzięła w łeb i minęła już połowa miesiąca, a to mój pierwszy wpis jak na razie. No nie ładnie całkiem z mojej strony, wiem to. Przytłoczyło mnie zmęczenie i to nie tylko te fizyczne. W połączeniu z pogodą dało mi nieźle w kość objawiając się bólami i zawrotami głowy, wrażeniem jakbym wpadła pod rozpędzony pociąg. A jednak jestem tu i po woli wracam do w miarę normalnego funkcjonowania.

 

 
No cóż, nawet latanie po promocjach i wynajdowanie kosmetycznych perełek staneło w miejscu. Chociaż jakieś nowe mazidło do twarzy zawsze mi się napatoczy dziwnym trafem. Za to może nie uwierzycie powykańczałam prawie zapasy podkładów i korektorów. Z jednej strony to świetnie. Nie chomikuję znów kosmetyków " na zaś". Ale jestem zmuszona z pewnością już w tym tygodniu odwiedzić drogerię. 

Eveline Cosmetics, Organic Alloe + Collagen, Płynne płatki pod oczy redukujące cienie i opuchnięcia

Dziś taki wynalazek dumnie nazwany płynnymi płatkami pod oczy, a na pierwszy rzut po prostu przypominający żel pod oczy. Z racji notorycznych problemów ze snem i rzecz jasna moich okrutnych bólów głowy, czasem wyglądam jak bokser po walce. Nie mam już worków pod oczami, ale mega torby zakupowe! Ot taki urok. I z wiekiem coraz trudniej się ich pozbyć. 

Płynne płatki Eveline to żelowy kosmetyk w wygodnym do aplikacji opakowaniu. Najlepiej działa uprzednio schłodzony. Żel , bo tak będę go roboczo nazywała , dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Nie uczula, ani nie przeszkadza w aplikacji makijażu. Kosmetyk jest bardzo wydajny, a jego konsystencja i zapach sprawiają, że codzienne stosowanie jest bardzo przyjemne. 

Kosmetyk dobrze i skutecznie nawilża skórę wokół oczu. Cenię go za delikatność i jest moim sprzymierzeńcem podczas porannego pośpiechu. Z cieniami radzi sobie średnio, za to już jest lepiej jeśli chodzi o opuchnięcia. Nie działa błyskawicznie, ale łagodzi ten nie ładny wyglad worków i sprawia, że praktycznie do południa są już słabo widoczne. To działanie jest jakby rozłożone w czasie.Płatki pod oczy Eveline nie są może cudownym żelazkiem na worki i inne dolegliwości pod oczami jednak dość dobrze spełniają swoje zadanie.  Skóra podczas ich stosowania jest dobrze wypielęgnowana, nawilżona i lekko napięta. Kosmetyk zadziwiająco dobrze radzi sobie z opuchnięciami, chociaż niekiedy na ten efekt końcowy trzeba poczekać . Produkt ponadto koi nadwrażliwą skórę wokół oczu i daje uczucie relaksu. 3 komentarze:

  1. Dobrze, że fajnie nawilża :) oby do wiosny, wtedy będzie lepiej, mam podobnie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj, a myślałam, że poradzi sobie z cieniami i wreszcie coś dla mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Skóra pod oczami jest delikatna i trzeba ją nawilżać.

    OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !