5.09.2023

Oriflame Feet Up Comfort, Odświeżający puder do stóp

Witajcie! Różne aspekty pielęgnacji naszego ciała bywają mniej lub bardziej uciążliwe. Każdy element zależy oczywiście od osobistych predyspozycji i uwarunkowań, ale także innych czynników typu klimat, rodzaj wykonywanej pracy e.c.t. Stopy to nie jest akurat mój konik w pielęgnacji, ale że narzekam na to i owo, staram się także dbać o tę część ciała.

 

 
Moja stopy mają nieciekawie. Praktycznie cały dzień w pracy są obciążone. Do tego oczywiście zakryte buty. Skutkuje to oczywiście otarciami, zgrubieniami czy suchością. Rzadziej właśnie dokucza mi nadmierne pocenie. Jednak ze względu na to, że moje stopy nie mają komfortowych warunków i daję im odpocząć w domu, są niestety za bardzo eksploatowane podczas pracy. Dlatego stosuję prewencyjnie takie właśnie produkty typu talki czy pudry do stóp. 

 
Oriflame Feet Up Comfort, Odświeżający puder do stóp 
 
Puder do stóp Oriflame to wydajny, przyjemnie pachnący produkt, którym wspomagam zdrowie swoich stóp. To lżejsza i lepsza opcja niż na przykład kremy z talkiem, które ciężko zmyć, a poza tym wysuszają skórę. Z usunięciem resztek pudru ze stóp nie ma najmniejszego problemu. Także nie zauważyłam przesuszenia po jego stosowaniu. 

Puder Oriflame daje przyjemne uczucie świeżości, a stopy zdają się dłużej być lżejsze. To kosmetyk może nie o jakiś bardzo spektakularnych właściwościach, ale z pewnością przynosi ulgę i poprawia komfort pracy stojącej.

Odświeżający puder do stóp Feet Up Comfort  Oriflame to uniwersalny kosmetyk, którego może używać cała rodzina. Warto mieć go w swoich zapasach, aby odpowiednio zadbać o kondycję swoich stóp.


 


3 komentarze:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !