9.09.2023

Ochronny krem do włosów Oriflame HariX Advanced Care , Weather Resist Protecting Hair Ampifiler

Witajcie! Nie jestem włosomaniaczką, ale staram się ogarniać ten chaos na głowie. Ostatnio jednak znów zaczęłam nadużywać prostownicy. Za to sięgam częściej po maski do włosów. Ta dziwna pogoda tym bardziej nie sprzyja mojej czuprynie. Rano mgła i duża wilgotność, potem ostre słońce i często wiatr. Jak w takich warunkach wyglądać względnie normalnie? Dla wysokoporów jest to nie lada wyzwanie. Dlatego wspomagam się nieco różnymi produktami do stylizacji, ale rzecz jasna w rozsądnych ilościach.

Oriflame, HairX Advanced Care, Weather Resist Protecting Hair Amplifier (Ochronny krem do włosów)

Ochronny krem Oriflame to taki krem żel o nieco dziwnym zapachu, który na szczęście wietrzeje dość szybko. Stosuję go na wilgotne włosy po umyciu, aby nadać fryzurze odpowiedni kształt i wygładzić pasma. Kosmetyk nie skleja włosów i sprawia, że lepiej współpracują podczas stylizacji.

Krem zapobiega puszeniu się włosów podczas wilgoci i nie pozwala by odstawały mi jak antenki. Nie lubi się w wszystkimi kosmetykami pielęgnacyjnymi, ale to chyba zależy też od rodzajów włosów. Więc na początek lepiej połączyć krem z lekką odżywką w sprayu, żeby zamiast wygładzenia nie uzyskać oklapnięcia.

 
 
Mam problem żeby korzystać ze stylizatorów regularnie, ale gdy pogoda się psuje jestem do tego zmuszona. Krem ochronny Oriflame spełnia swoje zadanie, chociaż nie jest to cud miód na wszelkie dolegliwości. Nie wiem, czy sięgnę po niego ponownie bo są podobnie działające kosmetyki, które mogę dostać od ręki na przykład w Rossmannie i często taniej.1 komentarz:

  1. Nie lubię kosmetyków Oriflame i nie sięgam po nie. Gdy tak czytam, to raczej by się u mnie nie spisał.

    OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !