21.01.2023

Z miłości do słodkości czyli Ciuciu Cukier Artist

Witajcie! Słodycze, kto ich nie lubi. To taki powrót do dzieciństwa. Na spotkaniu w Spocie dostałyśmy po sporej paczce ręcznie wyrabianych w małej Manufakturze słodyczy na bazie karmelu i bez sztucznych barwników i aromatów. Ciuciu Cukier Artist Kraków to piękne, słodkie, małe cuda, które będa idealnym dodatkiem do prezentów. To także miejsce gdzie możecie zobaczyć jak tworzy się te smakołyki oraz istnieje możliwość wzięcia udziału w warsztatach.

Liczy się każdy drobny gest, ciepłe słowo, uśmiech, a nawet cukierek. Cieszy mnie, że powstają inicjatywy, które owocują takimi miejscami stworzonymi z pasją. Manufaktury powstają coraz częściej w naszych okolicach i niewątpliwie cieszą się coraz większym uznaniem i powodzeniem. Wydaje mi się, że po części tęsknimy za tym spokojem, bliskością, detalem, które są możliwe jedynie przy pracy naszych rąk. Niewielkie cukiernie, lodziarnie, czy fabryki mają także swój niezaprzeczalny urok!
 
Ciuciu Cukier Artist Kraków należy do tych wyjatkowych miejsc, gdzie powstają niepowtarzalne, pyszne słodycze. To cukierki i lizaki na przeróżne okazje. Jest coś na święta, dla mamy i babci, na walentynki, na przeprosiny i w podziękowaniu. Oczywiście firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom i można zamówić "ciuciu" z firmowym logo, czy opakowaniem.
Jak sami zresztą możecie obejrzeć na zdjęciach słodycze Ciuciu Cukier Artist są po prost bajeczne i piękne. Nie zjadłam oczywiście wszystkich. Częścią się podzieliłam ku uciesze bliskich. A kilka paczuszek tych uroczych cukiereczków schowałam przed wzorkiem dziecka.
Ze słodyczami z Manufaktury Ciuciu Cukier Artist Kraków można celebrować każdą chwilę, aby stała się jeszcze bardziej wyjątkowa. To bogactwo smaków i kolorów, a przy tym bez sztucznych dodatków. Pięknie zapakowane cieszą oko i poprawiają nastrój.
Jestem pod wrażeniem i urokiem tych małych dzieł sztuki. To idealne połączenie pysznego smaku i pięknego wyglądu. Ciuciu Cukier Artis zdecydowanie sprawdzają się w tym co robią i niech w świat idą ich pyszności!2 komentarze:

  1. Bylam w pracowni tych słodkości. Mają niesamowity talent, przy komponowaniu kolorowych cukierków.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ależ one uroczo wyglądają, idealne na prezent :)

    OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !