14.02.2022

Happy Steps Faberlic / Lekkie i świeże stopy

Witajcie! Stopy noszą nasz ciężar każdego dnia. Czy odpowiednio się im odwdzięczamy dbając o nie i pielęgnując? Happy Steps to to sześć różnych kremów od Faberlic, które nakierowane są na radzenie sobie z różnymi problemami stóp i nóg. Sympatyczna grafika i kolorowe tubki, to znak rozpoznawczy tej linii.

Happy Steps nie tylko wyglądają uroczo, ale są również skuteczne. Przekonałam się sama o tym na przykładzie działania kremu dezodorującego oraz przynoszącego ulgę zmęczonym nogom. 

Kremy w tubach są praktyczne i niewielkie, dlatego poza wygodą używania można je także zabrać w podróż. Ładnie pachną, mają lekką i nietłustą konsystencję. Wchłaniają się świetnie.
Przykry zapach stóp to problem, który dotycz wielu z nas. Zamówiłam wersję dezodorująca dla chłopaka, ale koniec końcem także sama po nią sięgnęłam. Nie mam problemu ze smordkiem nóg, ale stojąca praca nie wpływa korzystnie na stopy. Nie noszę typowego obuwia ochronnego, jednak skazana jestem przez 8 godzin an adidasy. Co powoduje duży dyskomfort. Czasem pieczenie stóp, rogowaciejącą skórę, czy też nadpotliwość, gdyż nie mam możliwości wentylacji. To wszystko może prowadzić do chorób skóry. Dlatego mimo iż nie zalewam się potem, krem który hamuje pocenie i niweluje zapaszki jest w pewnym stopniu środkiem zapobiegawczym.
Krem eliminacja zmęczenia Faberlic koi i nawilża skórę. Łagodzi napięcie  i sprawia, że nogi wydają się lżejsze. Po "wyrobionych" kilometrach w pracy to prawdziwa ulga i komfort dla stanu stóp i nóg.


Kremy i różne balsamy do stóp to produkty, po które sięgam regularnie. Są też rzeczy z którymi nie poradzą sobie, albo efekt jest krótkotrwały. Dlatego też w planach mam zakup pilnika elektrycznego do stópek. Pumeksów nie lubię. Za to czasem "na sucho" sięgam po taki gruby pilniczek do pazurów i to się sprawdza.
 

1 komentarz:

  1. Tej linii jeszcze nie testowałam - teraz wiem, że warto zwrócić na nią uwagę.

    OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !