Zostań konsultantką AVON
Czy tak jak ja lubisz poznawać kosmetyczne nowości? Kosmetyki to twoja pasja, wiesz o nich całkiem sporo i dzielisz się tą wiedzą z innymi. Od dziś możesz nie tylko oszczędzać na swoich zakupach, ale także zacząć zarabiać w bardzo przyjemny sposób. Zostając konsultantką AVON zyskujesz pakiet powitalny, zniżki oraz benefity dla nowych konsultantek. Rabaty na zakupy zaczynają się od 15 % i w zależności od wartości zamówienia mogą osiągnąć 45%. Już tylko prosta rejestracja dzieli cię od tego, by spełnić kosmetyczne zachcianki i dorobić do domowego budżetu. To łatwiejsze niż myślisz! Nie zwlekaj.

29.12.2021

Kolejny zimowy dzień

Witajcie! Zgodnie z zapowiedzią trzeci z ostatnio zamówionych zestawów z Femme Luxe. Ten komplet lezy jak ulał i uwielbiam go nosić. Jest nie tylko odpowiedni rozmiarem, ale także długością. Nie należę do wysokich osób i często nogawki lub rękawy są przy długie. Tu wszystko jest idealne.

femme luxe woman
 

Zestaw w nieco ciemniejszym beżu, można go nazywać stone czyli kamyczek. Spodnie są fajnie dopasowane, z wąskimi nogawkami wykończonymi ściągaczami. Także sweterek posiada ściągacz nie tylko przy rękawach. Bluzka jest dłuższa dzięki czemu sadełko z boczków nie będzie wystawało. Splot materiału jest gęsty, dlatego też jest to idealny zestaw na zimę. Nadaje się także na dwór w wietrzne dni.
 


 

Women's loungewear sets

Little black dress 

White midi dress

Ripped jeans for woman 


Po raz kolejny jestem zadowolona z zakupów online ze sklepu Femme Luxe. Pozostaje pokazać wam jeszcze dresik w kolorze khaki. Zdjęcia już nawet mam, tylko czas nie jest z gumy. Ale może do końca tego roku jeszcze zdążę.
3 komentarze:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !