28.12.2021

Beżowy wtorek

Witajcie! Wtorek nadal obfituje w niskie temperatury, ale niestety szkoda że teraz nie widać ani odrobiny słońca. Do tego dochodzi nieprzyjemny wiatr i aż nie chce się wychodzić z domu. Dlatego ko może, niech korzysta z uroków przebywania w domu pod ciepłym kocykiem z kubkiem ulubionej herbaty. Dziś tak jak obiecywałam pora na kolejny sweterkowy zestaw ze sklepu Femme Luxe.

femme luxe
Beżowy set składa się z krótszego sweterka oraz spodni o kroju legginsów, dopasowanych i bez kieszeni. Splot zestawu jest interesujący i wygląda ciekawie. Dlatego też komplet nie wygląda jak podomowy, ale nadaje się świetnie na wyjście przy oczywiście odpowiednich dodatkach.

 
 
Beże i wszelkie nudziaki to eleganckie kolory nawet samodzielnie. Z nutą bieli czy czerni będą klasyczne, zaś z innymi kolorami zyskają modny akcent. Wszystko zależy od tego na noc mamy ochotę. 

Women's loungewear sets

Little black dresses 

White midi dresses

Ripped jeans for women 


Ten zestaw jest bardzo dopasowany i można pokusić się o zamówienie ciut większego niż się nosi. Ale materiał w  czasie noszenia się lekko naddaje. Kolor pięknie komponuje się z innymi. Na jego tle prezentują się znakomicie jaskrawe dodatki.
 


 

2 komentarze:

  1. Ładny splot ma ten zestaw. Też się nad nim wahałam, ale sweterek wydawał mi się dosyć krótki ;)

    OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !