12.10.2021

Wygodnie i ciepło! Krata w natarciu

Witajcie! To już moja kolejna koszula w kratę. Trzecia cieplejsza, a mam też kilka delikatniejszych wersji w różnych kolorach na nieco przyjaźniejszą porę roku. Dopiero gdy odebrałam zamówienie, dotarło do mnie, że dość sporo kraciastych wdzianek widuje na ulicach. Jest chłodno, ale nie bardzo zimno i cieplejsza koszula lub lekki płaszcz stanowi teraz znakomite okrycie wierzchnie. Dla zmarźlaków takich jak ja koszula to tylko jedna część "cebulki". Do samochodu i owszem, ale do zarzucenia zawsze muszę mieć coś jeszcze.

Tym razem wariant koszuli z nutą fioletu. Wszelkie liliowe odcienie ładnie współgrają z moim kolorem włosów. Chociaż nie często ubieram się w tym odcieniu muszę stwierdzić, że to kolor stworzony dla rudzielców.
femmeluxe
Ciepła, miękka koszula to must have na tą jesień! Poczujecie się komfortowo otulone. Koszula się nie gniecie, a ze względu na wzór nie widać szybko zabrudzeń. Posiada krój oversize. Nie jest taliowana i wąska. Jest natomiast luźna i nie krępuje ruchów. Kupicie ją oczywiście w Femmmeluxe.co.uk
femme luxe sklep z ubraniami

femme luxe koszula w kratę

femme luxefemmeluxe.co.uk

femmeluxe.co.uk

White Dresses 


 Black dresses 

Denim shorts 

Czapka Pepco / Dział Chłopiec


Jak wasze samopoczucie? Lubicie jesień, czy nie bardzo? Przyznam, że to moja ulubiona pora roku. Zwłaszcza jeszcze ta słoneczna i bardzo kolorowa.2 komentarze:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !