3.05.2020

Denim dress

Witajcie! Na łonie jest jednak najlepiej. Pozwala odreagować, dotlenić się i nabrać dystansu do świata. Skorzystałam z namiastki ładnej pogody i między jedną chmurką, a drugą zrobiłam dla Was kilka zdjęć. To ostatnia rzecz z najnowszego zamówienia z Femme Luxe. Tak, ponadczasowy dżins znalazł się i u mnie! Nie mogło go zabraknąć w stylizacjach majowych. Tym razem jednak mam nieco inną, dość nietypową propozycję sukienki.
Dżinsowa sukienka  to nie prosta szmizjerka, czy ogrodniczka, które kojarzą się w tym właśnie materiałem. Pewnie nie jedna z nas miała kiedyś w swojej szafie chociażby dżinsową spódniczkę. Tym razem mamy totalne oderwanie od kanonów, chociaż niejako także powrót do przeszłości. Dlaczego? O ile "tułów" w kroju zdaje się być tradycyjny, nieco koszulowy z dużymi kieszeniami, to uwagę przykuwają bufiaste, sporej wielkości rękawy, które dodatkowo są obniżone na ramiach. Z przodu jak i w dodatkach wykorzystane zostały guzki, takie jak występują w katanach czy spodniach. Dodatkowym atutem jest umieszczenie poniżej talii zamka. Ułatwia to niewątpliwie zakładanie sukienki. Pasek, tak jest i on. Trochę długi i można się nim spokojnie owinąć dwa razy lub też jak ktoś potrafi - fantazyjnie zawiązać.


a 


To co dobre szybko się kończy i trzy dni laby zleciało jak kwadrans. I znów wirtualne lekcje :P.

7 komentarzy:

 1. Kocham jeans. Ta sukienka byłaby dla mnie super, gdyby nie rękawy:( Nie mój styl:(
  Pozdrawiam!


  Zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajnie się prezentujesz w tym stroju��

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładnie wyglądasz, pasuje Ci :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Sukienka nie w moim typie ale dobrze i ładnie na Tobie leży!

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam jeans i sukienki maja tam super :) Ja skusiłam się na kolejny dresik :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Great post,that dress looks so good on you,love it!I found your blog earlier today and spent whole morning reading your posts,Im amazed!Follow you now and looking forward to read your next posts!
  Hope you'll maybe visit my blog sometimes and maybe follow it too!
  beautyqueen000.blogspot.rs

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !