6.09.2017

Plus size workout clothes Rosegal


Witajcie

Wygoda w większym rozmiarze


Today's proposals for bigger ladies, namely plus size workout clothes. Each of us will need a bit of movement. Especially since we do unfortunately have a so called lifestyle. At home we spend time on TV. We work by car or bus. Once such "luxuries" were limited and pedaled everywhere by bicycle, not on foot. And all of them had even a small garden, which is connected with the small ones. Unfortunately, apart from the convenience of today's situation, there are also no pleasant effects. We were lazy, we often get ill, we're not moving enough!

Każdemu z nas przyda się odrobina ruchu. Zwłaszcza, że prowadzimy niestety tak zwany siedzący tryb życia. W domu spędzamy czas przed telewizorem. Do pracy jeździmy autem lub autobusem. Kiedyś takie "luksusy" były ograniczone i pędziło się wszędzie rowerem, jak nie na piechotę. I wszyscy mieli choćby mały ogródeczek, co łączy przyjemne z pożytecznym. Niestety poza wygodą dzisiejszego stanu rzeczy, są też nie przyjemne skutki. Rozleniwiliśmy siebie, często źle się odżywiamy, za mało ruszamy! 

 


So today, a few dressing suggestions for exercises I have just prepared for you. Inspirations are addressed to ladies plus size, because it is just such size is missing a bit on our market. Sadly, ladies who do not fit in the classic "canon of beauty" are wronged in this respect. However, more and more companies are addressing these issues and introducing the Plus Size category. One of them is Rosegal. In addition to the presented sets and leggings, fluffy ladies will also find dresses or other goodies there.

Tak więc dziś kilka propozycji ubraniowych do ćwiczeń właśnie Wam przygotowałam. Inspiracje skierowane są dla pań plus size, gdyż to właśnie takich rozmiarów brakuje nieco na naszym rynku. Niestety wciąż panie nie mieszczące się w klasycznym "kanonie piękna", sa pod tym względem pokrzywdzone. Jednakże coraz więcej firm wychodzi na przeciw tym problemom i wprowadza kategorię Plus Size. Do jednych z nich należy właśnie Rosegal. Oprócz prezentowanych zestawów i legginsów, puszyste panie znajdą tam również sukienki czy inne łade ciuszki. Nie trzeba być szczupłym żeby wyglądać dobrze. Czasem wystarczy się odpowiednio ubrać. Jak widać modelka na zdjęciach ze swoimi krągłymi kształtami wygląda interesująco i ładnie nawet w legginsach.


23 komentarze:

 1. Modelka wygląda idealnie <3 Puszyste kobiety też są piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze dobrane ciuszki i człowiek nie musi ukrywać krągłości :) Bardzo fajnie, że i w większym rozmiarku można takie super ubranka kupić, ale pewni i tak nie ma ich na rynku zbyt dużo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne ubrania dobrze dobrane do sylwetki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Haha, chyba coś dla mnie niedługo :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze powiedziane, nie trzeba być szczupłym by ładnie wyglądać :)! Każda kobieta jest piękna

  yollowe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdecydowanie jest to coś, czego wiele puszystszych osób chciałoby spróbować.
  Nigdy się nie spotkałam z taką opcją plus-size, ale mi się podoba idea! Nie każdy nosi xs-ki ;)
  Świetna propozycja.
  Pozdrowionka popołudniowe :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Modelka idealna, krągła ale z piękną talią.
  Szkoda że po ciążach krągłe ciało wygląda ciut inaczej ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super stroj! :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajne są te zestawy plus size, nie rozumiem kategoryzowania tego, moim zdaniem powinno być to nazwane normalnie. Buty takie jak te https://zoio.pl/obuwie/czolenka-na-koturnie nie dziela się na plus size i normal size wiec nie wiem czemu to.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo fajne te zestawy sportowe :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo fajny zestaw plus size, Wydaje mi się że można do nich dobrać fajniejsze obuwie takie jak te na: sosimply.pl. Warto zawsze mieć modną sportową stylizację!

  OdpowiedzUsuń
 12. Fajnie, ze w tym sklepie puszyste panie mogą znaleźć coś dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetne ciuszki.. idealnie podkreślają kształty..

  OdpowiedzUsuń
 14. Wiele kobiet o krągłych kształtach wygląda pięknie, są jednak tak jak mówisz pokrzywdzone nie tylko pod względem ubraniowym...

  OdpowiedzUsuń
 15. Ostatnio bardzo modny temat, szczególnie jak w telewizji zabrano się za popularyzację tematu :) Do roboty dziewczyny!

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !