3.09.2017

Plus size tankini online / Coś na spóźniony urlop


Witajcie

Coś na ostatnie ciepłe dniSome of us are just starting to leave in September, so especially for them I have two great deals, a plus size tankini online  and best Hawaiian shirt for sale. There may be no weather in our country, but in the end there are many exotic countries where the whole year or the majority of us can enjoy the beautiful weather.

Niektórzy z nas dopiero zaczynają urlop we wrześniu, dlatego w szczególności dla nich mam dwie świetne propozycje czyli tankini w dużych rozmiarach oraz modne, hawajskie koszule. Może u nas pogoda nie dopisuje, ale w końcu jest wiele egzotycznych krajów, w których cały rok lub tez przez jego większość możemy cieszyć się piękną pogodą.


Of course I could not resist the fashionable pile leaves this season. Sa obsece everywhere and in dress, decor. This is probably the nicest print of this season. I also found several tankini models that have this beautiful design.

Oczywiście nie mogłam się oprzeć tak modnym w tym sezonie motywom liści palowym. Są obecne wszędzie i w ubiorze, wystroju wnętrz. to chyba najmodniejszy print tego sezonu. Znalazłam też kilka modeli tankini posiądający ten piękny wzór. 


Well, but the leaves are not all. And that I love roses it could not lack in my assortment of poses in that color.

Cóż, ale liście to nie wszystko. A, że kocham róż to nie mogło zabraknąć w moim zestawieniu propozycji w tym właśnie kolorze. When it comes to shirts with Hawaiian motives, I just love it. These are seasoned in our country, and in countries with warm climate you can walk in them whenever you feel like it.

Jeśli chodzi o koszule z hawajskimi motywami, po prostyu je uwielbiam. Są to u nas sezonówki, zaś w krajach o ciepłym klimacie można w nich chodzić kiedy tylko ma się na to ochotę. 

We have a choice of shirts for long and short sleeves in various shades. But also t-shirts. They may be whole colored or with little Hawaiian detail.

 Do wyboru mamy koszule na długi i krótki rękaw w różnych odcieniach. Ale także t-shirty. Mogą być całe kolorowe lub też z małym hawajskim detalem. 

Today's proposals are based on Dresslily assortment.Mam nadzieję, że poprawiłam Wam nastrój tymi kolorowymi ubraniami. Cóż u mnie istna jesień się zrobiła. Dziś mam wolne i nawet zdjęć nie mam jak zrobić, taki los jest przewrotny. 


15 komentarzy:

 1. Taki egzotyczny post :D ładnie wyglądają te wzorzyste stroje :D

  grlfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. O motyw liści jest śliczny :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie bym się skusiła.
  Nie mam wielu strojów kąpielowych, a takie wzory są najlepsze!
  Świetne!
  Pozdrowionka niedzielne! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie propozycje idealne na plażę itp :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładne wzorki :) Podobają mi się takie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oba stroje różowe to moje faworyty !! Są świetne nie tylko, ze względu na ich kolor :):)

  OdpowiedzUsuń
 7. podobają mi się te plażowe ubrania, coś dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne egzotyczne nadruki. Boskie ❤❤❤

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajne te tankini. Kuszą mnie strasznie, mimo iż nie jestem jakaś wielka, to wylewa mi się tam i tu ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ładne wzory, różowe podobają mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mi najbardziej podobają się te egzotyczne wzory.

  OdpowiedzUsuń
 12. Piękne są te tankini z szortami! Chyba się za takimi rozejrzę u siebie :)

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !