17.01.2015

Cudowne buty i suknie nie tylko dla druhen / Dresswe.com druga odsłona

1     *   *   3
Witajcie
Dziś kolejna odsłona sukien ze sklepu Dresswe.com. Pokazuję sukienki przeznaczone dla druhen, na prośbę przedstawiciela sklepu, z którym się kontaktuje . U nas moda na liczne druhny ubrane w te same kreacje , nie jest może tak popularna. Za to zawsze lubiłam oglądać filmy, gdzie obok Panny Młodej , stoją pięknie wystrojone druhny . Oczywiście jest to też wydatek, gdyż przyjęło się raczej , że ten wydatek sponsoruje młoda .

Wybrałam suknie w różnych odcieniach oraz długościach. Są skromniejsze , delikatniejsze, ale nadal przyciągają uwagę i są nieco romantyczne . Myślę, że te fasony , można wykorzystać na inne okazje ( zwłaszcza krótkie modele ) .

Co do butów , wiem - zaszalałam . Są to buty na ślub , większe wyjście lub bal . chyba mam coś ze sroki, bo te błyszczące koraliki i dodatki mnie przyciągają ! Ale te z koronką i kokardką ( na ostatnim zdjęciu ) pewnie ubrałabym też na mniej formalne okazje . Są przeurocze . Nie martwcie się, na stronie Dresswe.com są też buciki mniej wymyślne i zdobione . Takie , które będą odpowiednim dodatkiem do sukni, a nie będą jej przyćmiewać.

 

Today another edition of dresses from the store Dresswe.com. Showing designed for bridesmaids dresses, at the request of the representative of the store, with which it is in contact. In our fashion for many bridesmaids dressed in the same outfits, may not be so popular. But I've always liked to watch movies, where in addition to the bride, bridesmaids stand beautifully dressed. Of course, it is also expensive, since it is accepted, rather, that this expense is sponsoring young.

I chose dresses in various shades and lengths. They are more modest, more delicate, but still attract attention and are a bit romantic. I think these styles can be used on other occasions (especially short models).

As for shoes, I know - pushed the boat out. These are the shoes for a wedding, prom or greater output. I think I have something of a magpie, because these shiny beads and Accessories attract me! But those with lace and bow (the last photo) ubrałabym probably also for less formal occasions. They are most charming. Do not worry, on Dresswe.com shoes are also less elaborate and decorated. Those that will be a suitable complement to dress, and will not outshine her.


bridesmaid dresses 2015 of Dresswe.com / najnowsze suknie dla druhen
cheap wedding shoes of Dresswe.com / wszystkie modele butów ślubnych 

1- kliknij i zobacz sukienkę      * 2 - kliknij i zobacz sukienkę * 3 - kliknij i zobacz sukienkę


1 - kliknij i zobacz sukienkę * 2 - kliknij i zobacz sukienkę * 3 - kliknij i zobacz sukienkę1 - kliknij i zobacz sukienkę * 2 - kliknij i zobacz sukienkę * 3 - kliknij i zobacz sukienkę


1 - kliknij i zobacz sukienkę * 2 - kliknij i zobacz sukienkę * 3 - kliknij i zobacz sukienkę 
 1 - kliknij i zobacz buty * 2 - kliknij i zobacz buty


www.dresswe.com


1 - kliknij i zobacz buty  * 2 - kliknij i zobacz buty


1 - kliknij i zobacz buty * 2 - kliknij i zobacz butyMiała być najpierw  recenzja, ale wczoraj zrobiliśmy nieplanowany wypad do mamy , więc pojawił się post modowy. Wczoraj też udało mi się zrobić kilka zdjęć nowych nabytków ubraniowych, więc w najbliższym czasie się pochwalę co tam sobie wybrałam.  Fotki też były w tempie ekspresowym, bo w domu nie bardzo się dało cokolwiek zrobić, więc wyskoczyłam na dwór . O ile pierwsze zdjęcia się udały, podczas drugich zaczęło wiać i padł aparat . Cóż, przyjdzie wiosna to się jeszcze wystroję i Wam pokażę ! 


 Jestem ciekawa czy któreś z butów się Wam podobają ? Pozdrawiam
Kobieta Nieidealna

23 komentarze:

 1. Dobrze, że u nas nie ma tradycji, że to panna młoda wybiera suknie dla druhny :) Sukienki ślicznie, szczególnie 3 na pierwszym obrazku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zachwycające suknie i dodatki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. suknie najbardziej podobają mi się 2 z twoich propozycji, ta z numerem 3 z pierwszego rzędu (turkusowa) oraz z numerem 1 z kolejnego rzędu (fioletowo-czarna)
  z butów to te pierwsze czerwone z chęcią bym sama ubrała
  natomiast z doświadczenia słyszałam,że buty które mają jakieś dodatki jak ćwieki itp lubią się bardzo zaczepiać o suknię :/

  OdpowiedzUsuń
 4. suknie śliczne ale najbardziej mi sie te czerwone buty podobają ... są cudne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. prześliczne są wszystkie sukienki, uwielbiam takie oglądać. Zajrzysz? Bardzo mi na tym zależy. http://loveemyydreeam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale piękne te sukienki... cudne!!!
  pozdrawiam cie Aneczko i cudownej reszty weekendu

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne są te sukienki, a buty jeszcze piękniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pięknie sukienki, pastelowe kolory królują. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Buty są piękne ale nie wiem czy sama bym założyła :)
  Ps. Zaobserwowałam. Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 10. Sukienki fajne, super, że mają różne kolory :) A buciki jak dla księżniczki.

  OdpowiedzUsuń
 11. Te miętowe sukienki najładniejsze! :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Piękne! zarówno sukienki jak i szpilki trudno mi byłoby coś wybrać

  OdpowiedzUsuń
 13. Śliczne, nie na co dzień może, bo ja lubię dodatki,a butki same w sumie są wystarczające i piękne :)
  Poklikane ;)

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !