Zostań konsultantką AVON
Czy tak jak ja lubisz poznawać kosmetyczne nowości? Kosmetyki to twoja pasja, wiesz o nich całkiem sporo i dzielisz się tą wiedzą z innymi. Od dziś możesz nie tylko oszczędzać na swoich zakupach, ale także zacząć zarabiać w bardzo przyjemny sposób. Zostając konsultantką AVON zyskujesz pakiet powitalny, zniżki oraz benefity dla nowych konsultantek. Rabaty na zakupy zaczynają się od 15 % i w zależności od wartości zamówienia mogą osiągnąć 45%. Już tylko prosta rejestracja dzieli cię od tego, by spełnić kosmetyczne zachcianki i dorobić do domowego budżetu. To łatwiejsze niż myślisz! Nie zwlekaj.

9.07.2013

........................


Wczoraj dotarła do mnie przesyłka z produktami do testów od JM Spa&Wellness
Może pokażę, bo sama nie wiem co napisać ....Lakiery są zważone, nie ma na nich ani daty przydatności ani nalepki z jakimiś konkretniejszymi informacjami. A w najmniejszej buteleczce jest najprawdopodobniej odżywka do paznokci(brak jakiejkolwiek informacji oraz "sztywny" pędzelek).

Więc na koniec dwa cytaty pochodzące z FP JM Spa&Wellness

"INFORMACJA WAŻNA : Recenzję o ostatnich paczkach testowych z lakierami nie są wymagane. Możecie je umieszczać na blogach ale nie musicie. Od poniedziałku zostaną wysyłane kolejne paczki testowe."
oraz
 
"Wiemy iż lakiery nie spełniają Waszych oczekiwań i z wielkim szacunkiem odnosimy się do blogosfery i każdej blogerki. Uważamy iż krytyka to bardzo ważna forma współpracy jeżeli jest uzasadniona. Dziś wiele z Was wypowiedziało się w testach negatywnie. I zgadzamy się ponieważ produkty dają wiele do życzenia. Jednak sprawę tą już wyjaśniamy z dostawcą."
Recenzji więc nie będzie...... bo lakiery naprawdę nie spełniają oczekiwań i nie ma co się nad tym rozwodzić.

11 komentarzy:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !