Zostań konsultantką AVON
Czy tak jak ja lubisz poznawać kosmetyczne nowości? Kosmetyki to twoja pasja, wiesz o nich całkiem sporo i dzielisz się tą wiedzą z innymi. Od dziś możesz nie tylko oszczędzać na swoich zakupach, ale także zacząć zarabiać w bardzo przyjemny sposób. Zostając konsultantką AVON zyskujesz pakiet powitalny, zniżki oraz benefity dla nowych konsultantek. Rabaty na zakupy zaczynają się od 15 % i w zależności od wartości zamówienia mogą osiągnąć 45%. Już tylko prosta rejestracja dzieli cię od tego, by spełnić kosmetyczne zachcianki i dorobić do domowego budżetu. To łatwiejsze niż myślisz! Nie zwlekaj.

29.07.2013

moje literki - twór pierwszy ;)

Tak właśnie i mnie coś naszło na tworzenie. Nie umiem szyć na maszynie, druty jeszcze w miarę obsługuję, szydełko to całkiem nie dla mnie. Ale często sobie kiedyś podszywałam,zwężałam ciuszki,więc do końca lewych rąk do szycia nie mam . Napatrzałam się na blogach i allegro i też stwierdziłam, że muszę ,muszę mieć !!!!!
Więc stworzyłam własnymi,osobistymi rękami, ze skrawków materiałów ,wypchałam też skrawkami-całkowity recykling starych szmatek , takiego oto Ksawerego ...Słabo widać na zdjęciach,ale literki mają zawieszki,muszę dokupić tasiemkę żeby te moje dzieło zawisło na ścianie.

Teraz mam w planach uszyć Ignasia , tak ma mały na drugie imię, tylko bardziej kolorowego.

14 komentarzy:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !