17.03.2020

Spodnie moro

Witajcie! Jak się trzymacie w obecnej, dość mało przyjemnej sytuacji? Kto może, siedzi w domu. Ja należę do tej części, która pracuje i ma niestety ciągłą styczność z ludźmi. Ale odpukać, jak na razie jest okey. Ludzie w większości stosują się do zaleceń, chociaż jak wszędzie znajdą się oporne w rozumieniu tego co słuszne matołki.
Dziś skorzystałam z pogody, chociaż wietrznej za to mega słonecznej. Wyciągnęłam wręcz siłą młodego, żeby sobie szare komórki wywietrzył. Oczywiście nasz spacer odbył się z rozsądkiem. Praktycznie spacerowaliśmy sami, nie licząc przejeżdżających czasem obok samochodów.
Chciałam Wam pokazać spodnie moro. To właściwie jedna z dwóch par spodni w tym princie, które ostatnio zamówiłam. Mamy tu do czynienia z długością przed kostkę i mocno rozciągliwą talią, dzięki gumie zastosowanej w pasie. Spodnie same w sobie nie są elastyczne, dlatego w zależności od typu sylwetki mogą nieco odstawać. Ja mam grubsze udka i aby spodnie pasowały w tym miejscu musiałam się liczyć z luźniejszą talią. Nogawki spodni wyposażone są w ściągacze. W tym miejscu są trochę zbyt luźne. Widać to również u modelki na zdjęciach w sklepie. Zastanawiam się czy wystarczy bardziej ściągnąć gumkę, czy trzeba będzie większej ingerencji, aby nogawki jednak były ciut węższe.
Chyba czas najwyższy rozejrzeć się za okularami przeciwsłonecznymi. Ostanie wyzionęły ducha, gdyż przypadkiem na nich usiadłam. U mnie ostre promienie plus nawet malutki wiatr powoduje prawie zawsze łzawienie. Nie mówiąc już o notorycznym mrużeniu oczu. Ale co tam, zaraz coś zacznie pylić więc i tak będę chodziła zalana łzami i z gilonem:).


Wszystkie spodnie znajdziecie tu Trousers
Dżinsy Jeans
Gorsetowe sukienki Corset dresses
Przede mną jeszcze wyzwanie zrobieniu kilku zaległych zdjęć. Cóż, w między czasie zapraszam na przegląd Femme Luxe .

7 komentarzy:

 1. Bardzo podobają mi się spodnie z motywem moro :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne połączenie, choć moro, to nie jest mój ulubiony motyw :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odkąd pamiętam zawsze podobał mi się taki wzór na spodniach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super spodnie, ładnie Ci w grzywce :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie super gatki! Lubię czasami wskoczyć w taki styl :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kuszą mnie te spodnie. Tobie one bardzo pasują :) Jak na razie zamawiam u nich sukienki :)

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !