19.02.2019

Róże i monstera / Dresslily

Nadrabiam powoli. Bo ja wiecie jak nie nawał pracy i zabrany urlop, to choroba młodego i inne zdarzenia losowe. Ale już mogę pokazać Wam ostatnie , bardzo udane zamówienie z  Dresslily.  Jest i nieco kwieciście w oczekiwaniu na wiosnę ,ale także trochę tropikalnie z tęsknoty za ciepełkiem. W każdym bądź razie jest też bardzo kobieco!
 

Sukienki w stylu Vintage polubiłam już dawno. Tu mamy zamiast cukierkowych kolorów ciemną, czarną podstawę. Góra to połączenie miękkiego gorsetu z koronką. Dół to sztywniejszy, mocniejszy materiał. Spódnica szyta z koła, aby ładnie się układać i wirować podczas poruszania się. Na czarnym tle pięknie prezentują się różowe i żółte róże. Nie mogłoby być lepiej! Na żywo sukienka wygląda jeszcze bardziej zachęcająco. Nie jest zbyt krótka. 

Wcisnęłam się w nią bez rozpinania, gdyż obie tkaniny są elastyczne. Dół mniej, ale jednak nieco się naddaje. Ale dla komfortu i posiadaczek większego biustu z tyłu sukienki wszyty jest zamek. 


Biel i zielone liście monstery to połączenie na czasie. Do tego takie eleganckie. Przyznam, że raczej wybieram dwu częściowe stroje, ale temu nie mogłam się oprzeć. To chyba przez tą uroczą falbankę przy dekolcie! 

Cienkie ramiączka przytrzymują górę stroju. Zaś w miejscu biustu kostium jest usztywniony. Materiał jest gruby i mocny. Nie prześwituje.


 


Use code:DLBF20 with 20% discount:  

Over 10usd, save 2usd; Over 20usd, save 4usd; Over 30usd, save 6usd; Over 40usd ,save 8usd; Over 50usd, save 10usd; Over 60usd, save 12usd; Over 70usd, save 14usd; Over 80usd, save 16usd; Over 90usd, save 18usd; Over 100usd, save 20usd;Over 110usd, save 22usd; Over 120usd, save 24usd; Over 130usd, save 26usd; Over 140usd, save 28usd;
Here are the new arrival:
Pre Spring Sale & Deals
It's time to refresh your wardrobe! DressLily prepare the best high-quality but low-prices products for you, make you free under all occasion for Monday to Friday


https://www.dresslily.com/promotion-pre-spring-sale-topic-82.html?lkid=14899752
Sukienka leży idealnie i aż kusi mnie żeby ją założyć, ale czekam na jakąś okazję. Czuję się w niej komfortowo, a żywe kolory na stonowanym tle robią wrażenie.


13 komentarzy:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !