14.06.2018

Zaful 4th Anniversary

You probably remember, as two posts earlier, I mentioned that I had a lack of clothes. Especially the typical summer ones. Through the renovation and changing of the wardrobes, she got rid of the whole mass of clothes. Now I'm happy to say that it's time to go shopping! I have a place and shortcomings, so I can go on with a clear conscience. The last market shopping was cool, but only partly. Because while wearing clothes, more or less half of the things turned out to have some felts. So this time I'm going to virtual shopping to the already proven Zaful store. It's so cool that now I can use great promotions and discounts again, this time on the occasion of Zaful 4th Anniversary. Of course, not only me! I invite you to watch and buy of course all those who want to supplement their summer wardrobe!


Pamiętacie zapewne, jak dwa posty wcześniej wspominałam, że mam braki w ubraniach. Szczególnie tych typowo letnich. Przez remont i zmianę szaf pozbyła się całej masy ubrań. Teraz z przyjemnością stwierdzam, że czas wybrać się na zakupy! Mam miejsce i braki, więc z czystym sumieniem mogę poszaleć. Ostatnie rynkowe zakupy były fajne, ale tylko po części. Bo w trakcie noszenia ubrań, tak mniej więcej połowa rzeczy okazała się mieć jakiś feler. Więc tym razem udaję się na wirtualne zakupy do sprawdzonego już sklepu Zaful.  Tak się nawet fajnie składa, że teraz znów mogę korzystać z wielkich promocji i zniżek, tym razem z okazji Zaful 4th Anniversary . Oczywiście nie tylko ja! Zapraszam do oglądania i zakupów oczywiście wszystkich, którzy chcą uzupełnić swoją letnią garderobę! A więc teraz trochę kodów dla Was, żebyście nie musieli szukać na stronie i udanych łowów!


Use code " ZFAnniversary " for all order with over 25USD save 3USD 

Use code"ZFAnniversary"  for all order with over 50USD save 6USD

Use code " ZFAnniversary" for all order with over 100USD save 12USD 

I have already ordered various clothes in Zaful. It is clear that you will wait a bit longer. but it's worth it, because I know I have something un-salable. And not every second person will have the same as me. In addition, the clothes are really good quality. If you are afraid of size, it is enough to read the descriptions well and look in the feedbacks
Zaful Unconditional Refund with Quality, Non-received, Size Issue within 24 Hours
 

1 komentarz:

  1. Świetna strona, polecam od siebie rytualmilosny.co.pl mam nadzieję, że strona spodoba się.

    OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !