2.01.2018

Jednoczęściowa piżama Żyrafa / Dresslily


Witajcie


Po kosmetycznych wpisach przyszedł czas na przerywnik w innej formie. Mój rozbrykany Ksawery prezentuje uroczą jednoczęściową piżamkę żyrafę. Taki fajny pajac jest dostępny również w wersji dla taty i mamy. Chociaż akurat wątpię, czy mój pan G. śmigałby w takim stroju. Za to ja trochę żałuję, że nie wzięłam i sobie tak uroczego, milutkiego wdzianka do spania. 

Jednoczęściowe piżamy mają to do siebie, że mimo tego iż dziecko rozkopuje się w nocy i praktycznie śpi obok kołdry, to w nocy nie zmarznie. Koszula nie podciągnie się pod pachy, a za szerokie nogawki nie podwiną do góry. I dochodzą tu jeszcze walory estetyczne. Kto by się oparł tak słodkiemu zwierzakowi.  Kaptur ma oczy i uszka, z tyłu zaś piżamki nie zapomniano o ogonku. Rękawy i dół wykończona jest ściągaczami. Przód zapinany jest na guziki, co oczywiście niedługo zmienię. Zaś ciekawym rozwiązaniem jest zamek mniej więcej na wysokości pupy.Piżamka jest lekka i miękka. Idealna dla zmarźlaków oraz dla dzieci oczywiście, które lubią przytulne materiały.
 


Taka piżamka może również stanowić fajny kostium na bal przebierańców. W Dresslily znajdziecie jeszcze inne cudowne zwierzaczki, umilające zasypianie. Ja czekam jeszcze na wrr Dinzaura dla Ksawcia.


13 komentarzy:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !