4.11.2015

Bridesmaid Dress Color Trends / Aisle Style

 Witajcie


Kolorowe suknie dla druhny / AisleStyle.co.uk


Zapowiadałam Wam już, że pojawi się kilka postów o ślubnej tematyce. Dziś chciałam Wam przybliżyć sklep AisleStyle.co.uk . Jak zwykle, gdy oglądam te piękne suknie, czuję się jak mała dziewczynka i wkraczam w świat marzeń. Chciałam Wam zaprezentować kilka trendów kolorystycznych jakie bardzo mi się podobają. Tym razem chodzi o druhny. Często oglądając filmy podziwiałam sceny, w których druhny miały dobrane pod kolor suknie. Nie zawsze takie same, nie zawsze z mnóstwem zdobień. Wszakże to Panna Młoda jest główną bohaterką i ona ma błyszczeć najjaśniej. Myślę, że taki sposób ubrania druhen stanowi doskonałe dopełnienie uroczystości. 


http://www.aislestyle.co.uk/

Piękne suknie w delikatnym odcieniu mięty dodadzą uroku druhnom. Jak już wspominałam suknie wcale nie muszą być identyczne. Bo być może panie będą czuły się jak w przymusowym uniformie. Inne suknie dają też poczucie indywidualności.

Beautiful dresses in delicate shades of mint will add charm druhnom. As already mentioned dresses do not have to be identical. Because maybe the ladies will feel at compulsory uniform. Other dresses give a sense of individuality.


Szarość jest może dość nie typowym wyborem,ale sami zobaczcie jak pięknie i efektownie wygląda. Może to być kolor wpadający w srebro z subtelnymi dodatkami. Ale także nasycony i głęboki grafit, który poraża swą elegancją i klasycznym stylem.


Gray is perhaps somewhat unusual choice, but see for yourself how beautiful and good looks. This may be catching silver color with subtle additions. But also saturated and deep graphite, which paralyzes its elegance and classic style.

Kolor szampański kojarzy się z bogactwem, dostojnością, powodzeniem, także jest dobrą wróżbą na przyszłość. Ten kolor podkreśla kobiecość w łagodny, nieco romantyczny sposób. Wspaniale współgra z bielą oraz srebrną biżuterią.

Champagne color associated with wealth, dignity, prosperity, also is a good omen for the future. This color highlights the femininity in a gentle, somewhat romantic way. Harmonizes beautifully with white and silver jewelry.


Podobają się Wam takie śluby, gdzie Pannę Młodą otacza wianuszek druhen? Mam nadzieję, że stanie się to u nas bardziej popularne!13 komentarzy:

 1. Bardzo ładne sukienki! Podoba mi się ta tradycja z druhnami w identycznych sukienkach. Co prawda przywędrowała do nas zza oceanu i nie jest typowo polska, ale myślę, że bardziej się zakorzeni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne suknie, a najbardziej te w kolorze szarym i szampańskim:)
  ściskam Aniu

  OdpowiedzUsuń
 3. cute dresses...great selection..
  kisses

  OdpowiedzUsuń
 4. pierwsza sukienka jest idealna na studniówkę :) poklikałam

  OdpowiedzUsuń
 5. Sukienki śliczne, fajnie, że będą pojawiać się takie posty :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ladne sukienki. poklikane

  OdpowiedzUsuń
 7. Te pierwsze - miętowe według mnie najlepsze:)

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !