Zostań konsultantką AVON
Czy tak jak ja lubisz poznawać kosmetyczne nowości? Kosmetyki to twoja pasja, wiesz o nich całkiem sporo i dzielisz się tą wiedzą z innymi. Od dziś możesz nie tylko oszczędzać na swoich zakupach, ale także zacząć zarabiać w bardzo przyjemny sposób. Zostając konsultantką AVON zyskujesz pakiet powitalny, zniżki oraz benefity dla nowych konsultantek. Rabaty na zakupy zaczynają się od 15 % i w zależności od wartości zamówienia mogą osiągnąć 45%. Już tylko prosta rejestracja dzieli cię od tego, by spełnić kosmetyczne zachcianki i dorobić do domowego budżetu. To łatwiejsze niż myślisz! Nie zwlekaj.

29.04.2013

Paczuszka przybyła



Otrzymałam dziś wyczekiwaną przeze mnie nagrodę w kwietniowej edycji konkursu "Testuję - wybieram najlepsze" Uli z Polowanie na Candy

Możecie się zgłosić do edycji majowej, w której nagrodami są 2 zestawy do pielęgnacji paznokci. Więcej informacji dotyczących zabawy na blogu znajdziecie tutaj.


 


Do przetestowania mam :

Maskę z naturalnego jedwabiu pod oczy ROZMARYN  Orientana 



Perfecta Hydrożelowe płatki pod oczy Kolagen + zielona herbata  Dax Cosmetix



Prestige Cosmetics Active Lifting Kolagenowe płatki pod oczy Świt Pharma


Z przyjemnością podzielę się wrażeniami z testowania, gdyż jestem bardzo ciekawa jak zadziałają. Często mam "pandy" pod oczami,więc mam nadzieję, że wśród prezentowanych kosmetyków, znajdę odpowiedni dla siebie, który rozpromieni moje zmęczone oczy i nada im blask.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !