14.08.2015

Naturalny konkurs z firmą DLA Kosmetyki

Witajcie

Konkurs z DLA Kosmetyki
Wspólnie z DLA Kosmetyki mamy dla Was ciekawy konkurs. Liczę na Waszą inwencję i dużą frekwencję. Bo nagrody są tego warte. Przewidujemy 3 zestawy kosmetyków ( krem do rąk+ krem do twarzy ).
Nagrody:

3 zestawy : Krem do rąk z naparu z babki płesznika  oraz jeden z kremów do twarzy :

+ Krem z serii DAR PIĘKNA
+ Krem z serii NISZCZ PRYSZCZ
+ Krem z serii KURACJA ŁAGODZĄCACzas trwania konkursu

14.08-13.09.2015
Zasady

 •  Lubimy sponsora DLA Kosmetyki <klik FP>
 •  Lubimy FP Kobieta Nieidealna <klik FP>
 •  Lubimy i udostępniamy post konkursowy na Facebooku. Zapraszamy do zabawy znajomych, oznaczając ich na niebiesko (komentarz pod postem na Facebook)  klik post konkursowy FP

Pod tym postem wpisujemy
 •  Imię i nazwisko/nick/nazwę pod jaką obserwujemy profile na Facebooku
 •  Podajemy swój mail
 •  Odpowiadamy na pytanie:


"Czym kosmetyki DLA wyróżniają się na tle innych ?"
oraz
"Czy warto sięgać po kosmetyki naturalne?" - uzasadnij

( Te piękne zdjęcia wykorzystałam za zgodą DLA Kosmetyki )


Regulamin

1. Blog Kobieta Nieidealna jest organizatorem konkursu, zaś jego sponsorem firma DLA Kosmetyki .
2. Konkurs jest przeznaczony dla fanów DLA Kosmetyki oraz Kobieta Nieidealna.
3. Należy spełnić wszystkie warunki (czyt. wyżej ).
4. Przewidziano 3 zestawy nagród, czyli w konkursie wygrywają 3 osoby.
5. Zwycięzcy są wybierani na podstawie kreatywnych odpowiedzi.
6. Ogłoszenie wyników nastąpi po edycji tego postu oraz na FP.
7. Konkurs trwa  14.08 - 13.09.2015
8. Po zakończeniu konkursu, do 3 dni wybieram odpowiedzi. Potem przekazuję maile zwycięzców do sponsora.
9. Sponsor kontaktuje się ze zwycięzcami w celu dobrania odpowiedniego kremu z oferty DLA Kosmetyki .
10. Wysyłka nagród odbywa się tylko na terenie Polski. Sponsor ma 2 tygodnie na wysłanie nagród do zwycięzców. 


Zapraszam do zabawy. Mam nadzieję, że zaskoczycie mnie swoją inwencją i będę czytała mnóstwo świetnych odpowiedzi. Pamiętajcie też, że duża ilość zgłoszeń, zwiększa szanse na kolejne konkursy na blogu i Facebooku.16 komentarzy:

 1. Powodzenia wszystkim ;)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. fb Milena Kosmetycznepasje
  millena90m@gmail.com
  Odpowiadamy na pytanie: Czym kosmetyki DLA wyróżniają się na tle innych?
  Można by rzec, że są to kosmetyki opierające się na naturalnych składnikach, myślę jednak, że wiele jest takich produktów różnych firm. Najważniejszą rzeczą, która przekonała mnie do kosmetyków DLA, jest zrezygnowanie z przygotowywania ich na bazie wody. Uważam, że zastąpienie jej naparami z ziół było genialnym posunięciem. Często zdarza się, że kupując drogi krem nie zdajemy sobie sprawy, że aktywne składniki znajdują się w nim w śladowych ilościach a większą część zajmuje woda. W kosmetykach DLA już sama ziołowa baza ma zbawienny wpływ na skórę, a w połączeniu z innymi dobrociami natury wykazuje całkiem przyzwoite działanie :)

  Czy warto sięgać po kosmetyki naturalne?
  Zdecydowanie tak. Już nasze babcie wiedziały, że to co naturalne jest najlepsze i chodzi mi tutaj zarówno o jedzenie, preparaty lecznicze jak i kosmetyki. Obecnie chemia jest dodawana do wszystkiego i wcale nie z korzyścią dla konsumenta. Wiele dzieci rodzi się z różnego rodzaju alergiami, czy innymi problemami zdrowotnymi. Ludzie coraz częściej chorują i w konsekwencji są faszerowani antybiotykami. Kiedyś tego nie było. Nasze babcie i dziadkowie cieszyli się znacznie lepszym zdrowiem i myślę, że wynika to z życia w zgodzie z naturą i ograniczeniu przyjmowania różnego typu konserwantów, sztucznych barwników itp. Tak więc, jeśli to co sztuczne, w dużej mierze szkodzi to po co katować skórę produktami chemicznymi, gdy można używać kosmetyków naturalnych?

  OdpowiedzUsuń
 3. Great post dear!

  http://helderschicplace.blogspot.com/2015/08/colorful-with-dressgal.html

  OdpowiedzUsuń
 4. zycze wszystkim powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię na FB jako: Katarzyna Grzywaczewska
  mail: kasia7212@gmail.com
  odpowiedź:
  "Czym kosmetyki DLA wyróżniają się na tle innych ?"
  Ponieważ są to kosmetyki tworzone z pasją, w wytworzenie ich jest włożone całe serce i miłość do natury. I co bardzo ważne nie są badane na zwierzętach.

  "Czy warto sięgać po kosmetyki naturalne?" - uzasadnij
  Warto - ponieważ kosmetyki naturalne to jest to co najlepsze ... już od dawien dawna używano wszelkich ziół i nie tylko do leczenia ludzi ale i do upiększania, przecież już Kleopatra wiedziała że mleko kozie jest idealne dla cery :)

  OdpowiedzUsuń
 6. fb Alicja Biernat
  biernatalicja@o2.
  Czym kosmetyki DLA wyróżniają się na tle innych?
  Przede wszystkim wyróżniają się tym iż bazowane są na świeżych naparach z ziół. kosmetyki DLA zastępując wodę wprowadzają świeże napary ziołowe. Uważam że to było wspaniałe posunięcie, ponieważ zioła mają wspaniały wpływ na skórę i mają bardzo dobre działanie. Poza tym w kosmetykach DLA nie ma chemii, sama naturalność, co może mieć tylko korzyści :)

  Czy warto sięgać po kosmetyki naturalne?
  Uważam że warto sięgać po kosmetyki naturalne, ponieważ mamy wystarczająco dużo chemii naokoło w jedzeniu, lekach, proszka itd., więc jeśli jest alternatywa do tego wszystkiego i jest możliwe stosowanie kosmetyków naturalnych to zdecydowanie polecam. Mają one na pewno dużo lepszy wpływ na nasze ciało i zdrowie niż kosmetyki nienaturalne. Używając kosmetyków naturalnych dbamy także o środowisko, ponieważ składniki naturalnych kosmetyków pochodzą z upraw lub hodowli organicznych, daje to pewność, że przy ich produkcji nie były zastosowane nawozy sztuczne. Kosmetyki naturalne nie są także zbędnie pakowane, co zmniejsza zanieczyszczenie środowiska, a przecież wszyscy chcemy, aby nasze dzieci, wnuki i prawnuki żyły w czystym środowisku, więc dbajmy o naszą planetę, chociaż małymi kroczkami :) Na początek polecam naturalne kosmetyki, które nie tylko mają dobry wpływ na środowisko, ale i nas samych :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Polubione jako :Patrycja Tomaszewska
  e-mail: tusqa18@wp.pl

  1. Zaciekawiła nazwa *POLSKA nazwa i desing opakowań- zwykła prosta czcionka, białe opakowania- myślę sobie czystość i prostota bez dodatkowych ulepszaczy. Biel- sterylność, bezpieczeństwo, troska. Zaintrygowana tak tajemniczą nazwą szukam więc dalej. Czytam- zioła, olejki i pełna radosnych wspomnień i pasjii historia powstania. Myślę sobie- to nie jest kolejne oszustwo na to by błyszczeć jak gwiazda. To jest natura i 100 % troski o mnie

  2. Oczywiście- bo co jest dla nas lepsze niż dary samej kochanej i troskliwej Matki Natury. Tak naprawdę to,co nam trzeba, mamy na wyciągniecie ręki...tylko... nie jest łatwo znaleźć takie kosmetyki. Wszystkie są niby takie idealne , a tam ciach- w składzie wcisnął się jakiś paraben nie wiadimo po co i na co. Jednak, gdybym miała 100% pewności co do składu i znała się chociaż trochę na etykietach bez wahania bym tylko po takie sięgała.

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię oba FP jako Aneta Zielińska
  Udostępnienie tutaj https://www.facebook.com/AnNiebieska/posts/1603534239907046?pnref=story
  E mail: cosmeticosmos@gmail.com
  Czym kosmetyki DLA wyróżniają się na tle innych? Niewiele nas, konsumentów, zdaje sobie sprawę, że kupując kosmetyk w większości płacimy za... wodę. I to wodę niewiadomego pochodzenia! Kosmetyki DLA wyróżniają się więc zdecydowanie tym, że w miejscu standardowej wody w składzie znalazły się świeże napary z ziół, dzięki czemu podstawą tych kosmetyków jest bogactwo składników aktywnych, co oczywiście ma ogromny wpływ na ich skuteczność!
  Czy warto sięgać po kosmetyki naturalne? Oczywiście, że tak! Jako człowiek jestem częścią natury. Moja skóra, włosy i paznokcie są w 100% naturalne, więc są kompatybilne z naturą :) Poza tym wokół siebie mamy wszystko to, czego nasz organizm potrzebuje: pożywienie, schronienie, lekarstwa oraz właśnie kosmetyki. W naturalnych kosmetykach nie ma sztucznych wypełniaczy, których jedyną funkcją jest napełnianie kieszeni producenta naszymi ciężko zarobionymi pieniędzmi, a receptury są dobrane tak, aby maksymalnie wycisnąć z ziół i olei same dobroczynne składniki. Nie znajdziemy w nich szkodliwych, chemicznych substancji stworzonych w warunkach laboratoryjnych, a jedynie takie, które od wieków są znane i testowane niejako na ludziach, a przez do działania których mamy pewność.

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubię jako Iwona Borowiec-Ziemnicka mail: iwona309@wp.pl

  Ideą tworzonych przez DLA kosmetyków jest przede wszystkim bazowanie na świeżych naparach z ziół. Dzięki zastosowaniu takiej unikalnej technologii, Kosmetyki Dla posiadają wysokie stężenia substancji aktywnych, co przekłada się na wyjątkową skuteczność tych kosmetyków. O tym, że warto zadbać o siebie i swoje zdrowie przekonałam się dopiero w ciąży. Czyli jakoś tak prawie rok temu;) Zawsze byłam kosmetoholiczką, ale czytanie i analizowanie składów weszło mi w nawyk dopiero wtedy... To naprawdę ma znaczenie! Zwykłe, komercyjne kosmetyki kuszą nas w reklamach, na bilbordach i na promocjach. Lubimy jaskrawe opakowania, mocne zapachy, smakowicie syntetyczne owocowe smaki;) Ale nie o to chodzi! Chodzi o zdrowie, nasze, dzieci, pokoleń... Od prawie roku używam wyłącznie naturalnych kosmetyków, stan mojej skóry, cery i paznokci poprawił się no i... wychodzę nawet z domu bez makijażu;PPP Da się, naprawdę:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Obserwuję profile na Facebooku: Karolina Orita Bu
  mail: oviedo.em@gmail.com
  Odpowiadamy na pytanie:

  Czym kosmetyki DLA wyróżniają się na tle innych ?

  Kosmetyki DLA ziołowymi naparami się charakteryzują,
  One w tych kosmetykach wodę zastępują.
  Przygotowane metodami tradycyjnymi,
  Czynią DLA kosmetyki niezwykle skutecznymi.

  Czy warto sięgać po kosmetyki naturalne?

  Warto sięgać po naturalne kosmetyki,
  Ponieważ cenne są ich składniki.
  Na skórę zbawienny wpływ mają
  I do jej piękna się przyczyniają.
  Ja w zgodzie z naturą żyję od zawsze,
  Na sztuczne trendy nigdy nie patrzę.
  Dlatego kosmetyki naturalne
  Są dla mnie wprost idealne!

  OdpowiedzUsuń
 11. Imię i nazwisko/nick/nazwę pod jaką obserwujemy profile na Facebooku: Konrad Staszewski
  Podajemy swój mail: konrad.staszewski@interia.eu
  Odpowiadamy na pytanie:
  "Czym kosmetyki DLA wyróżniają się na tle innych ?"
  Odp. Wyróżniają się jakością.
  oraz
  "Czy warto sięgać po kosmetyki naturalne?"
  Odp. Warto sięgać po kosmetyki naturalne ponieważ są zdrowe i dobrze wpływają na skórę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuję na FB jako Rozalia Drożdżyńska
  Mail: rozalia59@onet.pl
  Odpowiedzi :
  Czym kosmetyki DLA wyróżniają się na tle innych ?

  Niepozorne opakowanie a wulkan w środku, wylewa się z nich dobroczynne działanie, skuteczność i NATURALNOŚĆ. Żaden krem do tej pory nie działał na moją naczynkową skórę tak jak krem Kuracja łagodząca. A dodam, że walczę z naczynkami i trądzikiem różowatym już 40 lat. Dla mnie kosmetyki DLA to najlepszy dermatolog świata.


  Czy warto sięgać po kosmetyki naturalne

  Naturalne metody zdrowia dla skóry
  To wykorzystanie darów Matki natury
  Kosmetyki naturalne to mistrzowie skuteczności i bezpieczeństwa
  Skóra je uwielbia, kocha aż do szaleństwa
  Czy warto? Mało powiedziane!!!
  Trzy razy moje TAK!!! Wykrzyczane
  Nic się nie równa z mocą natury
  Kto mówi inaczej ten plecie bzdury :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Lubię jako Klaudia Ceebula
  mail: klaudiaannacebula@wp.pl

  "Czym kosmetyki DLA wyróżniają się na tle innych ?"

  DLA Kosmetyki są inne
  Niby z pozoru niewinne
  Lecz w zawartości swej
  Skrywają jakość okej
  Bo dobre są i naturalne
  W swej prostocie wprost genialne

  "Czy warto sięgać po kosmetyki naturalne?"

  Naturalne kosmetyki są dla skóry
  Tym czym piasek dla natury
  Oczyszczają, pielęgnują
  Więc kobiety je kupują
  A po nich cuda się dzieją
  W promienną cerę panią odzieją.

  OdpowiedzUsuń
 14. Imię i nazwisko/nick/nazwę pod jaką obserwujemy profile na Facebooku:Emila Kejna
  Podajemy swój mailemilla.2421@poczta.onet.pl
  "Czym kosmetyki DLA wyróżniają się na tle innych ?"
  Ideą tworzonych przez nas kosmetyków jest przede wszystkim bazowanie na świeżych naparach z ziół.
  W związku z tym iż nawet 70% składu w produkcie kosmetycznym stanowi woda. My ją wyeliminowałyśmy i zastąpiłyśmy świeżymi naparami ziołowymi, przygotowywanymi tradycyjną, sprawdzoną metodą.
  Dzięki zastosowaniu takiej unikalnej technologii, Kosmetyki Dla posiadają wysokie stężenia substancji aktywnych, co przekłada się na wyjątkową skuteczność kosmetyków DLA, co widać po kilku użyciach produktu.

  "Czy warto sięgać po kosmetyki naturalne?" Naturalne składniki zawierają skóry nie postarzają kompleksowo odrzywiają alergii nie powodują bo sztucznosci nie preferują w zgodzie ze środowiskiem żyją i eksperymentom na zwierzętach mówią stop.

  OdpowiedzUsuń
 15. Imię nazwisko:Adrianna Oleksa
  Mail: adafilipek66@gmail.com
  Ad1.DLA są wyjątkowe.Wyróżniają się na rynku.Przede wszystkim są stworzone ze świeżych naparach z ziół.Teraz gdy wokół tyle chemii,ludzie chcą i potrzebują czegoś naturalnego.Są bardzo skuteczne,więc konsumenci na pewno będą do nich wracać.Nie są typową marką gdzie pełno chemii.One chcą nam pomóc.
  Ad2.
  Według mnie jak najbardziej warto sięgać po kosmetyki naturalne.Są zdrowe dla naszej skóry,robią wiele dobrego.Już nasze babcie stawiały na naturalność i czerpanie z źródeł natury.Kosmetyki naturalne=medycyna naturalna czyli coś co jest z nami od wieków.Leczą nie tylko lepiej,ale i dają natychmiastowe efekty.Są kluczem do młodości i pięknej skóry.

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !